Oferty kredytów od doradców

Opinie o bankach i firmach ubezpieczeniowych. Jakie konto bankowe wybrać, gdzie wziąć kredyt, gdzie się ubezpieczyć?
Awatar użytkownika
Dagmara67
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2020, 8:17

Oferty kredytów od doradców

Post autor: Dagmara67 »

Konsultowaliście się może z doradcami, zanim zdecydowaliście się wziąć kredyt? Ja mam na oku czasnakredyt.pl, bo poleciła mi ich znajoma. Wiecie coś więcej na ich temat? Chętnie poznam opinie!
Awatar użytkownika
Maryja1973
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2020, 8:46

Re: Oferty kredytów od doradców

Post autor: Maryja1973 »

Nie mogę powiedzieć złego słowa na temat doradców z CzasNaKredyt. Pomogli mi wziąć kredyt na fotowoltaikę, zajęli się tym od strony formalnej, co zdecydowanie ułatwiło mi całą sprawę. Bez problemu się dogadaliśmy : )
koleś

Re: Oferty kredytów od doradców

Post autor: koleś »

Ja to jestem zdania, że doradca zawsze jest dobrym pomocnikiem, jeśli chodzi o odpowiedzialny kredyt. Mam na myśli to, że każdy w swoim przekonaniu wie, że takie działania są jak najbardziej użyteczne. Jednak ja będę szukała karty kredytowej samodzielnie. Tu https://axi-card.pl/ mam wiele ciekawych opcji, zwłaszcza z kartą AXI.
Awatar użytkownika
hacker88
Posty: 134
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:34

Re: Oferty kredytów od doradców

Post autor: hacker88 »

Bardzo dobre oferty kredytowe znajdzie nam firma BoldInvest https://www.boldinvest.pl/ , wiem że porównują wiele ofert kredytów ze sobą. Klient po takim porównaniu otrzymuje pełen obraz kosztów, może zdecydować się na kredyt dopasowany do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Kredyty gotówkowe oraz hipoteczne to ich codzienność.
ODPOWIEDZ