Pieniądze na remont

Opinie o bankach i firmach ubezpieczeniowych. Jakie konto bankowe wybrać, gdzie wziąć kredyt, gdzie się ubezpieczyć?
greniż

Pieniądze na remont

Post autor: greniż »

Myślicie, że warto brać pożyczkę na remont? Wprawdzie znalazłam kilka naprawdę fajnych "tańszych" rozwiązań, z których na pewno skorzystam, jak chociażby outlet z płytkami ceramicznymi Cerdesign https://cerdesign.pl/promocje gdzie kupię płytki zarówno do łazienki i kuchni (bo mają nawet połowę taniej niż gdzie indziej), ale jednak inne artykuły będę musiała kupic w normalnych cenach, obawiam się, że braknie finansów ;)
Zjoriś

Re: Pieniądze na remont

Post autor: Zjoriś »

greniż pisze: 29 cze 2021, 15:04 Myślicie, że warto brać pożyczkę na remont? Wprawdzie znalazłam kilka naprawdę fajnych "tańszych" rozwiązań, z których na pewno skorzystam, jak chociażby outlet z płytkami ceramicznymi Cerdesign https://cerdesign.pl/promocje gdzie kupię płytki zarówno do łazienki i kuchni (bo mają nawet połowę taniej niż gdzie indziej), ale jednak inne artykuły będę musiała kupic w normalnych cenach, obawiam się, że braknie finansów ;)
Sprawdź tylko gdzie wziąć pożyczkę na dobrych warunkach.
oewonga_pożyczki

Re: Pieniądze na remont

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. Jeśli szukasz pożyczki online na remont, to może zainteresuje Cię nasza oferta? Naszym klientom oferujemy pożyczki w oparciu o szybki, przystępny proces w 100 proc. online. Jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka, to maksymalną kwotą, jaką możesz pożyczyć w przypadku pożyczki krótkoterminowej na 30 dni to 1000 zł. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni w bardzo dobrej cenie – koszt pożyczki mogą zobaczyć po zalogowaniu się na swoje konto.
W naszej ofercie mamy również pożyczkę ratalną do 20 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 niskich rat. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta i poznasz go w momencie składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy.
Teraz, nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
ODPOWIEDZ