Pożyczka na dogodnych warunkach?

Opinie o bankach i firmach ubezpieczeniowych. Jakie konto bankowe wybrać, gdzie wziąć kredyt, gdzie się ubezpieczyć?
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Pożyczka na dogodnych warunkach?

Post autor: dylewska »

Gdzie można wziąć dobrą, w miarę tanią pożyczkę? Zależy mi na jak najmniejszych opłatach dodatkowych takich jak marża itp. Znacie takie miejsca? Braliście kiedyś pożyczkę gotówkową? Fajnie jakbyście podrzucili kilka propozycji firm, które gwarantują uczciwość takiego procesu.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Re: Pożyczka na dogodnych warunkach?

Post autor: Dorcia »

Wydaje mi się, że warto skorzystać z ofert przedstawionych na tej stronie https://concash.pl/ . Sama też potrzebuję pilnie gotówki i zastanawiałam się jaką ofertę wybrać. Jednak ta wydała mi się najkorzystniejsza. Najważniejsze, że nie sprawdzają BIK i KRD. To bardzo komfortowe rozwiązanie.
Awatar użytkownika
mokka
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:36

Re: Pożyczka na dogodnych warunkach?

Post autor: mokka »

dylewska pisze: ↑26 kwie 2021, 10:15 Gdzie można wziąć dobrą, w miarę tanią pożyczkę?
Myślę że najlepiej zrobisz jak złożysz wniosek przez platformę Saverium.pl bo dzięki temu składając jeden wniosek dostaniesz wiele ofert od różnych firm i sobie wybierzesz tą która najbardziej Ci odpowiada. Moim zdaniem to bardzo wiele ułatwia i jest to najlepsze rozwiązanie
ODPOWIEDZ