używacie zamienników tuszy

Gdzie kupić sprzęt komputerowy? Jak wymieniać podzespoły? Z jakich usług w Internecie korzystać?
Awatar użytkownika
perla2
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:38

używacie zamienników tuszy

Post autor: perla2 »

Kto z Was używa zamienników tuszy do drukarki? Warto? Które najlepsze?
Awatar użytkownika
ursula
Posty: 16
Rejestracja: 25 lis 2019, 20:10

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: ursula »

Tak, bardzo często używam zamiennków, głównie activejet, mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny i są wydajne. Dla mnie jedne z lepszych, jak nie najlepsze na rynku.
Awatar użytkownika
perla2
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:38

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: perla2 »

wydajne są te zamienniki? Myślisz, że można na nich też jakieś grafiki lub zdjęcia wydrukować? Potrzebuję trochę tego typu rzczy podrukować.
Awatar użytkownika
Markunio
Posty: 15
Rejestracja: 10 gru 2019, 9:04

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: Markunio »

Z tonerami różnie bywa, jak raz kupiłem zamiennik do Brothera, to paski zostawiał. Nie pamiętam jaka firma
Awatar użytkownika
ursula
Posty: 16
Rejestracja: 25 lis 2019, 20:10

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: ursula »

ja już bardzo długo na nich drukuję i ni widze, żeby jakoś gorzej się drukowało na nich niż na oryginałach. Są bardzo wydajne i bezproblemowo się ich używa
Awatar użytkownika
perla2
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:38

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: perla2 »

pasują mi te zamienniki activejet, nie odróżniłabym od oryginalnych gdybym nie wiedziała, że to zamiennik. Fajna cena, przynajmniej połowę niższa niż oryginalne.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: Dorcia »

Kiedyś może te zamienniki nie były tak dobre jak obecnie. Wcześniej nie ryzykowałam ich kupować. Jednak teraz ponownie zacznę, bo widziałam u znajomych świetną jakość ich drukowania. Akurat skończył mi się tusz hp 302 i jak najszybciej muszę zamówić nowy. Z pewnością jednak odpuszczę sobie oryginalny, bo jest dla mnie za drogi. A jak to jest u Was z tuszami?
Awatar użytkownika
drtusz
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:59

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: drtusz »

Zamienniki są świetnym rozwiązaniem, dużo oszczędzamy na kosztach eksploatacji. Powiedz jaką masz drukarkę? Spróbuję pomóc w doborze odpowiednich pojemników z tuszem. Pozdrawiam- DrTusz
Awatar użytkownika
Ollis
Posty: 314
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:15

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: Ollis »

Ja natomiast mogę polecić Wam sklep https://dobretonery.pl/ w którym będziecie mogli liczyć na wysoką jakość zamienników tuszy oraz tonerów do swoich drukarek.
Awatar użytkownika
rysia
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:05

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: rysia »

Jak już mowa o zamiennikach tuszy to przede wszystkim dobrze jest się zorientować czy do danej drukarki w ogóle jest dostępny zamiennik tuszu. Bo z tego co słyszałam, to nie do każdej marki jest. Ja na szczęście mam drukarkę HP do której bez problemu dostanę takie zamienniki. Oczywiście także szukałam takiego sklepu w miarę z tanimi tuszami i udało mi się znaleźć ten https://www.drukuj24.pl/kategoria/hp.html Weź sprawdź sobie bo może i do twojej drukarki mają tutaj tusze
Awatar użytkownika
roslyn52
Posty: 5
Rejestracja: 13 maja 2020, 18:15
Lokalizacja: Rzeszów

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: roslyn52 »

Zamienniki są nawet skuteczne i tańsze. Wiadomo, że nie będą tak samo dobre jak tusze do oryginalnej drukarki, ale są wyjątki gdy się opłaca. Dobra zamiennik jest z firmy JetWorld lub Activejet. Mimo wszystko radzę samodzielnie się zapoznać przeglądając danych producentów. Dobrym rozwiązaniem jest również spojrzeć na stronę: https://sottio.pl/ drukarnia internetowa Sottio ma dobre informację jak i również świetne wybory ekologiczne i różne technologie druku. Mam nadzieję, że przynajmniej trochę pomogłem.
Awatar użytkownika
perla2
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:38

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: perla2 »

po tych paru miesiącach drukowania na activejetach nie mogę narzekać, świetna jakość, nie robią smug, dla mnie bez zastrzeżeń, są wydajne a o wiele mniej płacę niż za oryginały
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: markos »

Używam, ale zwracam uwagę na ich jakość, bo różnie to bywa. Dobrej jakości zamienniki kupicie online w Offishop https://offishop.pl Spodoba wam się tam dobry wybór i rozsądne ceny. Ogółem ja jestem z ich zamienników zadowolony.
Awatar użytkownika
perla2
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:38

Re: używacie zamienników tuszy

Post autor: perla2 »

activejety to dosyć łatwo można kupić na allegro ale też dużo sklepów stacjonarnych ma je w ofercie, szkoda przepłacać za podobną jakość, odkąd przerzuciłam się na zamienniki to już do oryginałów nie wracam
ODPOWIEDZ