Zaproszenia na ślub

Ubrania, sklepy odzieżowe, makeup, kosmetyki. Wszystko o modzie i urodzie.
Awatar użytkownika
Danka
Posty: 133
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Zaproszenia na ślub

Post autor: Danka »

Wydaje się, ze zaproszenia ślubne to takie niby nic a jednak warto przywiązać do nich jakąś uwagę. Widziałam, ze tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html mają bardzo łądne ślubne zaproszenia.Jestem na etapie wyboru odpowiednich zaproszeń i cały czas się zastanawiam czy wybrać jakiś jeden motyw przewodni, który będzie się powtarzał przez cały ślub czy coś nie pasujące totalnie do reszty.
Awatar użytkownika
Panterka
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:09

Re: Zaproszenia na ślub

Post autor: Panterka »

Ten temat jest mi kompletnie obojętny. Nich ktoś inny tu pomoże.
Niektóre drogi trzeba pokonywać samotnie.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Zaproszenia na ślub

Post autor: Dziewczyna »

Przyznam szczerze, że my zarówno zaproszenia na nasz ślub, jak i wszelkiego rodzaju dekoracje ślubne i weselne, zamawialiśmy w sklepie internetowym Happenings.pl, który poleciła nam znajoma. Jest to sklep internetowy, więc udało nam się dzięki temu zaoszczędzić mnóstwo czasu, co przed weselem jest bardzo istotne ;) Ceny również mają tam niewygórowane, więc warto się rozejrzeć :)
Awatar użytkownika
piłka
Posty: 49
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:19

Re: Zaproszenia na ślub

Post autor: piłka »

Ciekawe propozycje firm, które oferują tego typu usługi znajdziesz na portalu https://cozweselem.pl/ . Warto zajrzeć, bo wybór usługodawców branży ślubnej jest duży, a zestawienie ofert w jednym miejscu ułatwia dokonanie wyboru.
Awatar użytkownika
elza
Posty: 212
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:42

Re: Zaproszenia na ślub

Post autor: elza »

Właśnie też szukałam dla siebie ładne zaproszenia ślubne i przeglądnęłam kilka ofert. Jednak wróciłam do jednej strony - https://farrowdesign.pl/ ich zaproszenia ślubne mimo, że wydają się minimalistyczne robią ogromne wrażenie . Dzięki nim można w bardzo elegancki sposób zaprosić gości.
ODPOWIEDZ