Auto po wypadku

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 772
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Auto po wypadku

Post autor: Dziewczyna »

Witajcie,
co Waszym zdaniem najlepiej zrobić z autem po wypadku? Ja słyszałam, że jest taki skup aut powypadkowych KORONOWO https://skup-aut-torun.pl/koronowo/, w którym można szybko i bezproblemowo taki samochód sprzedać :) Czy ktoś z Was korzystał kiedyś z oferty jakiegoś skupu?
Mieczysław

Re: Auto po wypadku

Post autor: Mieczysław »

Wiele skupów samochodów skupuje uszkodzone samochody. Ja swój sprzedałem tutaj https://autoskupslask.com/auto-skup-chorzow/ , nie mam drygu do handlu więc bałem się, że mnie ktoś oszuka. Zdecydowanie pewniej czułem się dzwoniąc do tego skupu. Panowie wycenili mój samochód uważam bardzo uczciwie, podjechali po auto pod wskazany adres i dokonaliśmy na miejscu wszelkich formalności.
jaśek

Re: Auto po wypadku

Post autor: jaśek »

Takie auto po wypadku koniecznie trzeba dotransportować do warsztatu samochodowego. Często taki samochód nie jest w stanie sam dojechać z powodu różnego rodzaju uszkodzeń. Na terenie śląska skorzystać można z usług https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-katowice/ . Sam skorzystałem i w razie potrzeby z pewnością skorzystam ponownie.
Awatar użytkownika
Olala
Posty: 69
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:14

Re: Auto po wypadku

Post autor: Olala »

No nie zawsze. Jeśli nie planujemy naprawiać to nie ma potrzeby go transportować przed sprzedażą do skupu. Są na rynku skupy jak ten z Gdańska https://skup.aut.co.pl/skup-aut-gdansk/ - odbierają auta w różnym stanie technicznym, także uszkodzone i bez badań. Sami przyjeżdżają na wycenę i po odbió pojazdu. Płacą od ręki gotówką i mają dobre stawki. Więc czasami nie warto nic naprawiać.
Woźny

Re: Auto po wypadku

Post autor: Woźny »

Faktycznie czasami każdemu z nas może się przytrafić taka sytuacja, że niestety ale nasze auto będzie brało udział w jakiejś kolizji drogowej. Muszę przyznać, że ja całkiem niedawno taką sytuację miałem w stolicy. Na całe szczęście nic nikomu się nie stało i pomoc drogowa Warszawa https://drogowipomocnicy.pl/ zjawiła się błyskawicznie na miejscu zdarzenia.
ODPOWIEDZ