Automatyczne Skrzynie Biegów - Naprawa

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
Ollis
Posty: 314
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:15

Automatyczne Skrzynie Biegów - Naprawa

Post autor: Ollis »

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś wskazówki jeśli chodzi o automatyczne skrzynie biegów, Przede wszystkim na kogo postawić oraz jak kształtują się ceny? :)
Awatar użytkownika
Tobin
Posty: 68
Rejestracja: 15 sty 2020, 14:53

Re: Automatyczne Skrzynie Biegów - Naprawa

Post autor: Tobin »

Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie radziłbym Wam zwrócić uwagę na serwis Auto Józefów. Przede wszystkim profesjonalne wsparcie obsługi, od początku rzetelne podejście do klienta i oczywiście rozsądne ceny z dobrymi warunkami gwarancyjnymi. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, ze efekt końcowy będzie pozytywny ;)
Awatar użytkownika
RafałEk
Posty: 15
Rejestracja: 11 mar 2020, 8:24

Re: Automatyczne Skrzynie Biegów - Naprawa

Post autor: RafałEk »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika odnośnie Auto Józefów. Serwis profesjonalny, obsługa na wysokim poziomie, warunki gwarancyjne po naprawie obejmują całą skrzynię przez rok i to również bez limitu kilometrów.
Awatar użytkownika
Ollis
Posty: 314
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:15

Re: Automatyczne Skrzynie Biegów - Naprawa

Post autor: Ollis »

Super ogromne dzięki za podpowiedzi, w takim razie czas najwyższy na zapoznanie się z ofertą i może od razu uda mi się umówić na diagnozę.
Awatar użytkownika
IlonkaM
Posty: 8
Rejestracja: 16 mar 2020, 22:15

Re: Automatyczne Skrzynie Biegów - Naprawa

Post autor: IlonkaM »

Tutaj też mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników, ja nie do końca znam się na mechanice. Natomiast znajomy polecił mi Auto Józefów i tutaj też trafiłam na diagnozę. Auto w kilka dni zostało zrobione za naprawdę rozsądne ceny i jednocześnie mogli mi zapewnić dobre warunki gwarancyjne. Pozdrawiam i zdecydowanie polecam!
Awatar użytkownika
Tobin
Posty: 68
Rejestracja: 15 sty 2020, 14:53

Re: Automatyczne Skrzynie Biegów - Naprawa

Post autor: Tobin »

I jak poszło już po serwisie? Skrzynia wróciła do pełnej sprawności, czy jeszcze nie miałeś okazji podjechać.

renowacja starego parkietu
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: Automatyczne Skrzynie Biegów - Naprawa

Post autor: melville »

Co do warsztatu automatycznych skrzyń biegów to w Baranowie taka dobra firma to Buda Serwis http://buda-serwis.pl/ W grę u nich wchodzi diagnostyka, naprawa, wymiana oleju, płukanie skrzyni biegów jak również usługa auto pomocy, w ramach której firma holuje samochody z zablokowaną skrzynią biegów. Powiem wam, że u mnie dobrze się sprawdzili, to solidna firma no i z cenami nie przesadzają.
Awatar użytkownika
parksa
Posty: 146
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:58

Re: Automatyczne Skrzynie Biegów - Naprawa

Post autor: parksa »

Na Twoim miejscu poszukałbym sprawdzonego mechanika. Szczerze, ja w życiu bym się za to sam nie wziął, bo zwyczajnie się na tym nie znam, a naprawa skrzyni biegów to nie przelewki. Wiem, że trudno jest znaleźć dobrego mechanika, sam długo szukałem, ale mi się to udało. Mój serwis ferrari to totalni profesjonaliści. Mam do nich duże zaufanie, do tego stopnia, że zamawiają za mnie części, a także służą cennymi radami.
Awatar użytkownika
marvin
Posty: 174
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:57

Re: Automatyczne Skrzynie Biegów - Naprawa

Post autor: marvin »

Bardzo dobrym serwisem automatycznych i półautomatycznych skrzyń biegów zajmuje się firma SEB-KAR z Wiązownej koło Warszawy http://www.sebkar.pl/kontakt Ustalają kosztorys naprawy, także wiecie na czym stoicie. Warsztat działa solidnie i rzetelnie, obsługuje skrzynie biegów w samochodach wszystkich marek. Ja jestem z ich usług mega zadowolony.
ODPOWIEDZ