kalkulator kredytu

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
pięrot

kalkulator kredytu

Post autor: pięrot »

Zastanawiam się na samochodem, tyle że nie mam takiej gotówki. Myślę że warto zajrzeć do Motofinansowania gdzie mają kalkulator kredytu samochodowego i sprawdzę co mi zaproponują. Korzystaliście może już z takiego rozwiązania?
Kłuska

Re: kalkulator kredytu

Post autor: Kłuska »

pięrot pisze: 25 lis 2020, 18:37 Zastanawiam się na samochodem, tyle że nie mam takiej gotówki.
Ja odkładałam długo pieniądze na swój pierwszy samochód, kupiłam go z oszczędności w sumie jestem zadowolona, ale kilka rzeczy wypadałoby naprawić i chcę zrobić to jak najszybciej. Też zastanawiam się nad pożyczką albo jakimś niewielkim kredytem na ten cel.
oewonga_pożyczki

Re: kalkulator kredytu

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. Jeśli interesuje Cię pożyczka w sprawdzonej firmie, to chciałbym Ci przedstawić naszą nową ofertę. Teraz, jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni – koszt pożyczki mogą zobaczyć po zalogowaniu się na swoje konto. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Zaletą wzięcia pożyczki w Wonga jest również szybkość procesu weryfikacji i wypłaty pieniędzy. Cały proces przebiega online, a o przyznaniu pożyczki możesz dowiedzieć się nawet w ciągu 5 minut od momentu złożenia wniosku. Jeśli zostanie on rozpatrzony pozytywnie, pieniądze natychmiast przelejemy na Twoje konto. Może to być jednak ograniczone godzinami pracy banków. W nielicznych przypadkach prosimy naszych Klientów o dosłanie drogą mailową dokumentów potwierdzających dochód. Ich analiza trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
ODPOWIEDZ