Niedrogi i dobry katalizator

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
Sędomir
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2020, 22:09

Niedrogi i dobry katalizator

Post autor: Sędomir »

Witam. Mam w zamiarze kupić w najbliższym czasie nowy katalizator do auta, ale chciałbym zamówić tę część online, żeby zaoszczędzić na czasie. Co myślicie o sklepie internetowym Pamaku? Znacie go? Polecacie?
Awatar użytkownika
Kornel96
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 6:52

Re: Niedrogi i dobry katalizator

Post autor: Kornel96 »

Moim zdaniem nie znajdziesz lepszej oferty, jeśli chodzi o tłumiki czy właśnie katalizatory. Ja na częściach, a właściwie na jakości części ze sklepu Pamaku nie zawiodłem się nigdy i serdecznie polecam go każdemu.
KawalerŻ

Re: Niedrogi i dobry katalizator

Post autor: KawalerŻ »

Jeżeli jesteśmy w temacie katalizatorów to ja ze swojej strony mogę polecić dobry skup katalizatorów https://www.ekatalizatory.pl/kontakt. Skup katalizatorów to odpowiednie miejsce na pozbycie się starych i zużytych katalizatorów, bo jak wiadomo taki katalizator nie może zostać ponownie wykorzystany. Ze względu na zawartość kosztownych metali urządzenie można oddać do skupu i dlatego ja polecam ten skup w Inowrocławiu.
DoolnekŻ

Re: Niedrogi i dobry katalizator

Post autor: DoolnekŻ »

Może warto zapoznać się z oferta tej firmy https://www.ekatalizatory.pl/kontakt , która oferuję takie usługi jak skup katalizatorów. Ja kilka katalizatorów oddałem i powiem wam, że skup oferuję bardzo dobre ceny jeżeli chodzi o skup katalizatorów. Polecam również wejść na strone bo mają tam wszystko opisane.
ODPOWIEDZ