Sprawdzone sklepy z częściami

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
tytus
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2020, 7:45

Sprawdzone sklepy z częściami

Post autor: tytus »

Siemka. Macie swoje sprawdzone sklepy internetowe z częściami samochodowymi? Gdzie najczęściej zamawiacie podzespoły? Podzielcie się namiarami ;)
Awatar użytkownika
bronislaw1981
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 15:28

Re: Sprawdzone sklepy z częściami

Post autor: bronislaw1981 »

Mój absolutny faworyt to malexa.pl. Lubię zamawiać tam części, bo są niedrogie, sprawują się świetnie, a poza tym mają 2-letnią gwarancję. Wybór jest u nich duży, więc bez problemu można znaleźć to, co potrzebne.
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 288
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Sprawdzone sklepy z częściami

Post autor: kilobajt »

Akurat ja jestem zdania, że jeśli chodzi o sam sklep internetowy to musi być w nim wszystko dopięte na ostatni guzik. Dlatego ja również chętnie czytam różne kwestie związane z e-commerce. Całkiem niedawno czytałem na stronie https://www.przelewy24.pl/blog/e-commer ... ernetowego o tym co powinien zawierać regulamin sklepu internetowego i dlaczego jest on tak ważny.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Sprawdzone sklepy z częściami

Post autor: Dziewczyna »

Jeśli szukacie dobrych sklepów z częściami samochodowymi działających on-line, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://2407.pl. Znajdziecie tam ogromny wybór najróżniejszych części (i nie tylko) do samochodów różnych marek :) jestem pewna, że również i do Waszego auta coś się tam znajdzie ;)
Awatar użytkownika
InternetowyMietek
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2019, 10:08

Re: Sprawdzone sklepy z częściami

Post autor: InternetowyMietek »

Najczęściej korzystam z hurtowni, a nie ze zwykłych sklepów. Zamawiam dużo części do warsztatów i przy okazji nimi handluje. Podczas wybierania odpowiedniej hurtowni/sklepu kieruję się głównie dostępnością różnych metod płatności online (tak jestem z tych co płacą faktury od razu). Staram się wybierać takie hurtownie/sklepy gdzie płatności obsługuje jakiś sprawdzony pośrednik na przykład HotPay.
ODPOWIEDZ