Świece z swiece-zaplonowe.pl

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
bozydar77
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2021, 10:12

Świece z swiece-zaplonowe.pl

Post autor: bozydar77 »

Siemka. Mieliście okazję zamawiać świece zapłonowe ze sklepu swiece-zaplonowe.pl? Trafiłem na niego przypadkiem, ale wydaje się dobrze zaopatrzony. Polecacie przyjrzeć się mu bliżej?
Awatar użytkownika
Sylwan_66
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2021, 18:49

Re: Świece z swiece-zaplonowe.pl

Post autor: Sylwan_66 »

Jeśli interesują Cię dobrej jakości części, to zdecydowanie polecam ten sklep. Sam kupowałem tam świece, ale i przewody WN i z pewnością będę wracać. Na ceny też nie można narzekać, prawda?
wołek_5464

Re: Świece z swiece-zaplonowe.pl

Post autor: wołek_5464 »

bozydar77 pisze: ↑28 cze 2021, 1:03 Siemka. Mieliście okazję zamawiać świece zapłonowe ze sklepu swiece-zaplonowe.pl? Trafiłem na niego przypadkiem, ale wydaje się dobrze zaopatrzony. Polecacie przyjrzeć się mu bliżej?
Ja zamawiam w Expert Auto https://www.expert.auto.pl/. Świece zapłonowe brisk Silver i powiem szczerze, że są super. silnik super działa na nich, obroty robie spore a mimo to spalanie sie poprawilo. Świece mają dobrą iskre, a i cena jest ok
ODPOWIEDZ