Trening ze specjalistą

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
łazarz1983
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2021, 20:40

Trening ze specjalistą

Post autor: łazarz1983 »

Witam. Sądzicie, że warto trenować ze specjalistą? Mnie wydaje się, że jeśli chcemy osiągnąć jakieś fajne efekty, a przy tym uniknąć jakichś urazów, to trener personalny będzie zdecydowanie najlepszym wyborem. Sam zresztą zapisałem się na trening osobisty EMS i powiem wam, że sam chyba nie byłbym w stanie w tak krótkim czasie dokonać takich zmian. Dajcie znać, co wy na ten temat sądzicie.
treningś32

Re: Trening ze specjalistą

Post autor: treningś32 »

Dowiesz się interesujących informacji z webinara ze strony trener personalny pisanie bloga serdecznie zapraszam, sama zakupiłam ten webinar i nauczyłam się wiele ciekawych informacji, jakie błędy najczęsciej popełniają trenerzy personalni, jak tworzyć plan działania, skąd brać content jak go publikować. Te i wiele więcej dowiecie się z webinara.
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: Trening ze specjalistą

Post autor: Gatito »

Obecnie jest cała masa różnego rodzaju treningów, dzięki którym można dosyć szybko osiągnąć w pełni zadowalające efekty. Jednym z przykładów jest chociażby trening EMS, o którym można poczytać na stronie https://studiosynergy.pl/. Polecam spróbować, bo na pewno się nie zawiedziecie.
ODPOWIEDZ