Zabrane prawo jazdy

Samochody, przepisy, piłka nożna, boks. Wszystko dla fanów motoryzacji i sportu. Jak wybrać pojazd, czego się wystrzegać? Masz pytania? Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Awatar użytkownika
Stojan
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2021, 3:07

Zabrane prawo jazdy

Post autor: Stojan »

Cześć wszystkim. Niestety jakiś czas temu zabrano mi prawo jazdy, a powodem jest kolizja drogowa będąca moją winą. W każdym razie dowiedziałem się, że jest możliwość skrócenia zakazu i w tej kwestii warto skontaktować się z doradcami z legalnajazda.pl. Możecie powiedzieć mi nieco więcej na ich temat?
Awatar użytkownika
placyd1982
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2021, 12:08

Re: Zabrane prawo jazdy

Post autor: placyd1982 »

Sprawa nie jest łatwa, ale według mnie znacznie poważniejsze jest zatrzymanie prawa jazdy za alkohol. Na pewno tamtejsi doradcy podpowiedzą ci, co zrobić, żeby sprawa rozwiązała się na twoją korzyść. W końcu to specjaliści.
ałka

Re: Zabrane prawo jazdy

Post autor: ałka »

Jeśli szukacie miejsca w Olsztynie, gdzie można zrobić psychotesty po zatrzymanym prawie jazdy to polecam wam Ośrodek TEST. Pod tym adresem https://testosk.pl/psychotesty-kierowcow-olsztyn-pl/ znajdziecie niezbędne informacje. Ja u nich robiłam kurs na prawo jazdy, a mój chłopak niestety musiał skorzystać z opcji psychotestów, gdy po przekroczeniu punktów zabrali mu prawo jazdy.
Awatar użytkownika
ewe211
Posty: 151
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:21

Re: Zabrane prawo jazdy

Post autor: ewe211 »

Moim zdaniem osoby uzależnione, albo niemądre dopuszczają się takiego czynu. Dlatego dla mnie to powinno być jakoś inaczej rozwiązane, a kary powinny być zaostrzone. Sytuacja jest jednak inna, jeśli chodzi o osoby, którym zdarza się małe wykroczenie. Ja polecam na pewno adwokat jazda po alkoholu - https://jazdapopijaku.pl/ . Jego pomoc będzie nieoceniona.
Elioś

Re: Zabrane prawo jazdy

Post autor: Elioś »

Jeśli temat aktualny to proponuję zapytać również o ten temat w Omega Kancelarie Prawne. Więcej na temat tej firmy znaleźć można na stronie https://kancelariaomega.pl. Być może wystarczy wystosować odpowiednie pismo i prawo jazdy wróci do Ciebie (ale to muszą ocenić już fachowym okiem prawnicy). Pozdrawiam :)
bartuś

Re: Zabrane prawo jazdy

Post autor: bartuś »

W takiej sytuacji może przydać się także pomoc drogowa. Ja co prawda byłem w innej sytuacji, jednak konieczne było jej wezwanie. Tylko tak samochód mógł trafić do zaprzyjaźnionego warsztatu samochodowego . Szukając kogoś jak najbliżej miejsca postoju znalazłam ich https://e-laweta.com.pl/ . Zadzwoniłem i skorzystałem z usługi. Takie namiar zawsze może się przydać, więc zapisałem namiar na nich w telefonie.
ODPOWIEDZ