Remont w Bytomiu

Kupno i wynajem mieszkania, remonty, kredyty mieszkaniowe.
Awatar użytkownika
Tristan
Posty: 52
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:39

Remont w Bytomiu

Post autor: Tristan »

Kogo terminowego polecacie do wyremontowanie mieszkania w Bytomiu?
Bogumiła

Re: Remont w Bytomiu

Post autor: Bogumiła »

Część prac remontowych można tak naprawdę wykonać na własną rękę. Wystarczy posiadać narzędzia budowlane - https://www.e-sas.pl/zielonydom/budowa-i-remont i odrobinę czasu. Mój mąż sporo rzeczy sam w domu zrobił, mimo, że wcześniej nie miał żadnego doświadczenia. Wyszło dobrze i przede wszystkim tanio ;)
Awatar użytkownika
Tristan
Posty: 52
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:39

Re: Remont w Bytomiu

Post autor: Tristan »

Niestety, nie mam kompletnie ani zdolności, ani czasu żeby samemu robić. Szukam zdecydowanie jakiejś odpowiedzialnej firmy, która zrobi terminowo i fachowo :)
Awatar użytkownika
Raobserwator
Posty: 137
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:27

Re: Remont w Bytomiu

Post autor: Raobserwator »

U mnie w domu robiła większy remont firma AW Construction. Specjalizują się w wykańczaniu wnętrz i remontach mieszkań właśnie. Jak masz coś z elektryki to też robią. W dodatku wcześniej możesz zamówić darmową wycenę no i wiesz jaki będzie termin realizacji wszelkich robót, nie jak z przysłowiowym panem Tadziem co to raz się pojawi, a potem kilka dni przerwy ;)

Zerknij na ich stronę i sam zobacz jaki mają zakres usług https://www.awconstruction.pl/oferta/
Jeśli chodzi o usługi remontowe w Bytomiu to polecam właśnie ich :)
hejlecę

Re: Remont w Bytomiu

Post autor: hejlecę »

Niezależnie w jakim mieście planujemy remont, możemy skorzystać z tych samych sprawdzonych rozwiązań. Osprzęt elektryczny, sprawdzałem niedawno producenta firmę Ospel https://www.ospel.pl/ . Na ich stornie skorzystałem z dobrego konfiguratora, dobrałem potrzebne moduły, produkty można kupić w całym kraju. Nie mają problemów z dostępnością oraz jakością produktów, zdecydowanie polecan.
ejże

Re: Remont w Bytomiu

Post autor: ejże »

Zadbany podjazd czy ścieżki utrzymane w dobrym stanie są wizytówką naszego domu. Jednak utrzymanie ich w bardzo dobrym stanie jest sporym wyzwaniem jeżeli przeprowadzamy okresowych prac konserwacyjnych. Zadbana nawierzchnia wymaga włożenia w to pracy. I tak oto czynnością dzięki której w najprostszy sposób można zadbać o stan nawierzchni jest czyszczenie kostki brukowej. To plus impregnacja może zabezpieczyć poddawaną okresowym pracom nawierzchnię na długi okres czasu, dzięki czemu zyskamy spokój na długi czas.
Kópiko

Re: Remont w Bytomiu

Post autor: Kópiko »

hejlecę pisze: 27 paź 2020, 16:05 Niezależnie w jakim mieście planujemy remont, możemy skorzystać z tych samych sprawdzonych rozwiązań. Osprzęt elektryczny, sprawdzałem niedawno producenta firmę Ospel https://www.ospel.pl/ . Na ich stornie skorzystałem z dobrego konfiguratora, dobrałem potrzebne moduły, produkty można kupić w całym kraju. Nie mają problemów z dostępnością oraz jakością produktów, zdecydowanie polecan.
A ja z kolei jak chciałam sobie wybrac osprzęt to korzystałam z ich inspiracji na ich profilu na FB. Bardzo ciekawe kolekcje, a przede wszystkim kolorowe ramki ;)
ODPOWIEDZ