Armatura przemysłowa

Smartfony, samochody elektryczne, laptopy - polecamy sprzęt, sklepy i inteligentne rozwiązania.
Awatar użytkownika
martan
Posty: 236
Rejestracja: 01 paź 2019, 8:04

Armatura przemysłowa

Post autor: martan »

Cześć, rozglądam się za armaturą przemysłową, która spełnia normy PN i DIN. Macie sprawdzonych producentów?
Awatar użytkownika
lormol
Posty: 176
Rejestracja: 27 mar 2020, 9:17

Re: Armatura przemysłowa

Post autor: lormol »

Znalezienie porządnego producenta armatury przemysłowej trochę mi zajęło. W końcu zdecydowałem się na współpracę z firmą https://www.valvepol.pl/ i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja. Oni dostarczają armaturę najwyższej jakości.
kolaż

Re: Armatura przemysłowa

Post autor: kolaż »

Normy PN i DIN? O co konkretnie chodzi?
Pierwszego skrótu w ogóle nie kojarzę, a DIN miał coś wspólnego z przemysłem mleczarskim. Bodajże na https://www.midatech.pl/ były różne węże i szybkozłącza DIN, które w zastosowaniach miały po prostu dopisane "do mleka". Ale cytuję mocno z pamięci, najlepiej zajrzyj tam osobiście i sprawdź, czy to o to Ci chodzi.
Zresztą MiDaTech ma sporo różnej armatury przemysłowej, więc coś z PN może też znajdziesz.
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: Armatura przemysłowa

Post autor: melville »

Z kolei w sprawie dobrej jakości węży pożarniczych i specjalistycznych węży tłocznych a także armatury pożarniczej to dobrze wam się sprawdzi firma Bogdan Gil https://www.bogdangil.pl/ z Bielska Białej. Traficie u nich na wysokiej klasy produkty i ceny nie wzięte z sufitu, zdecydowanie warto sobie ich zapamiętać.
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 149
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Armatura przemysłowa

Post autor: dylewska »

Jeśli chodzi o maszyny wykorzystywane w przemyśle , np związane z pneumatyką czy hydrauliką siłową dobrze mieć pod ręką namiary na ten https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/ mobilny serwis bo jak będzie trzeba to dowiozą potrzebne części nawet poza godzinami pracy sklepów
keruczaś

Re: Armatura przemysłowa

Post autor: keruczaś »

Warto na hali produkcyjnej zainwestować w nowoczesne rozwiązania związane z automatyzacją. W tym zakresie przyda się fachowa i specjalistyczna wiedza. W http://www.inter-tech.net.pl/ znają się na tym i z pewnością odpowiedzą na wszystkie wasze pytania! Polecam, pomagają usprawnić i optymalizować pracę .
niżżżyk

Re: Armatura przemysłowa

Post autor: niżżżyk »

Polecam firmę http://zawory.org/, która ma w ofercie właśnie armaturę przemysłową. Różne modele, rodzaje, od topowych producentów. Firma działa nie od dziś, mają doświadczenie i super sprzedawców, którzy potrafią odpowiednio doradzić. Dodam, że ofertę posiadają naprawdę szeroką.
ODPOWIEDZ