jaka reklama do firmy

Smartfony, samochody elektryczne, laptopy - polecamy sprzęt, sklepy i inteligentne rozwiązania.
Awatar użytkownika
iworka
Posty: 156
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:27

jaka reklama do firmy

Post autor: iworka »

Od razu na myśl mi przychodzi reklama internetowa. Bo tylko taka jest najszybszą opcją na pozyskanie klientów jak i na promocję naszych usług. Ja w tej kwestii postanowiłam zaufać agencji http://effectiveidea.pl/ która w kwestii reklamy jest prawdziwym specjalistą.
Awatar użytkownika
kamilski
Posty: 31
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:08

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: kamilski »

Ja postawiłem na promocję marki poprzez osoby bardziej znane w branży. A w ten sposób konkretnie działa dla mnie agencja https://influeme.pl/ . To eksperci od marketingu internetowego, którzy doskonale wiedzą jak wykorzystać potencjał influencerów do zwiększenia skuteczności promocji marki.
Abuśka

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: Abuśka »

Jasne, reklama internetowa w dzisiejszych czasach jest naprawdę bardzo ważna, ale moim zdaniem tak warto dobrać działania promocyjne, żeby dotrzeć w najlepszy możliwy sposób do potencjalnych klientów. My na przykład działamy właśnie lokalnie i do takich klientów chcemy dotrzeć - dlatego świetne efekty przynosi współpraca z firmą Morades z Krakowa https://morades.com (mobilna reklama zewnętrzna).
atakmały

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: atakmały »

Świetnie przyciąga wzrok i sprawdza się stand reklamowy, szeroki wybór oferuje nam https://www.dmdisplay.pl/standy-postaci-plaski/ , szczególnie postać lub jakiś wizerunek może przyciągać uwagę klientów. W niektórych przypadkach wzrost sprzedaży i zainteresowania przewyższa oczekiwania klientów, postać może być praktycznie dowolna - spójna ze strategią firmy czy produktu.
sambó

Re: jaka reklama do firmy

Post autor: sambó »

Jeżeli chcecie postawić na tradycyjną reklamę typu banery, neony czy kasetony to polecam wam zgłosić się do firmy http://swiatreklamy.pl/oferta/ Sam korzystam z ich usług i wiem że można im w pełni zaufać. Firma ta posiada spore doświadczenie w wykonywaniu nośników reklamowych tego typu.
ODPOWIEDZ