nowe pasy

Smartfony, samochody elektryczne, laptopy - polecamy sprzęt, sklepy i inteligentne rozwiązania.
Awatar użytkownika
piksol
Posty: 23
Rejestracja: 20 sty 2020, 22:02

nowe pasy

Post autor: piksol »

Bardzo fajne pasy mają znajomi. Przysłali mi namiar żeby kupić tutaj https://smartkidbelt.com/pl/ Znacie je? Ja jestem na tak. Fotelik dużo miejsca zabiera.
Awatar użytkownika
Kafejkowa
Posty: 126
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:46

Re: nowe pasy

Post autor: Kafejkowa »

Pewnie, ze znamy ;) bardzo fajna opcja, zwłaszcza jako alternatywa dla fotelika czy podkładki. No i super się sprawdza jesli chodzi o bezpieczeństwo starszych dzieci jak np od 8 roku życia w przypadku moich dzieciaków ;)
Awatar użytkownika
igielka
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 12:49

Re: nowe pasy

Post autor: igielka »

no podkladka to jest w ogole masakra, smart kid belt maja odpowiednie testy, certyfikaty i sa bezpieczne
Awatar użytkownika
oven
Posty: 87
Rejestracja: 28 lis 2019, 22:16

Re: nowe pasy

Post autor: oven »

Mamy te pasy, zona kupila, z poczatku bylem sceptyczny ale jak poogladalem testy i poczytalem to sie do nich przekonalem, zdaje sobie tez sprawe ze konkurencja nakreca na nich jakis dziwny hejt
Awatar użytkownika
SylwiaN
Posty: 16
Rejestracja: 04 lis 2019, 14:04

Re: nowe pasy

Post autor: SylwiaN »

oven pisze: ↑22 kwie 2020, 14:37 Mamy te pasy, zona kupila, z poczatku bylem sceptyczny ale jak poogladalem testy i poczytalem to sie do nich przekonalem, zdaje sobie tez sprawe ze konkurencja nakreca na nich jakis dziwny hejt
Moim zdaniem ten cały hejt to idzie od sprzedawców fotelików. Tak mi się wydaje. Może im sprzedaż spadła od czasu jak pojawiło się Smart Kid Belt? Konkurencja niby dobra rzecz ale widać nie każdemu pasuje. W testach wypadają całkiem dobrze, więc nie wiem skąd takie opinie bywają w necie.
ODPOWIEDZ