Smart Kid Belt pas

Smartfony, samochody elektryczne, laptopy - polecamy sprzęt, sklepy i inteligentne rozwiązania.
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Gatito »

I na czym to ograniczenie polega? Takie pasy się nie zapną jak dziecko ma 4 lata i 11 miesięcy??
Awatar użytkownika
korsan
Posty: 35
Rejestracja: 02 lip 2019, 20:43

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: korsan »

Smart Kid Belt to całkiem fajne rozwiązanie. Taki mały, mobilny adapter na pas bezpieczeństwa, który dopasowuje górne mocowanie (obniża je) do wzrostu dziecka. Oczywiście takie rozwiązanie stosuje się dla starszych dzieci. Młodsze nie do końca mają odpowiednio wykształcone kości by z tego korzystać, zbyt delikatne. Młodsze dzieci to powinny być wożone w fotelikach tyłem naprzód.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 45
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:49

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Hanka »

Urządzenie to rewelacyjnie się sprawdza podczas wakacji kiedy odwiedza nas kolega syna lub siostra podrzuci swą córkę. Chcąc zabrać ich na wycieczkę nie muszę pożyczać fotelika, bo mam Smat Kid Belt. Wożę je w schowku gdzie zajmuje niewiele miejsca, a dzięki temu jestem odpowiedzialnym kierowcą, który dba o bezpieczeństwo dzieci podróżujących wraz ze mną.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 79
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:03

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: fiona45 »

U nas u 8 latka się sprawdza chociaż 5 latek też by dał radę ale na podkładce aby było lepiej dopasowane. Nie które dzieci są zbyt otyłe i ciężko mają w foteliku. Warto próbować takich różności. Pasy Smart Kid Belt są fajnym rozwiązaniem też gdy mamy trójkę dzieci.
Awatar użytkownika
iwanska
Posty: 11
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:03

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: iwanska »

U nas też się sprawdza. Bardzo fajne i nowoczesne rozwiązanie ten Smart Kid Belt. Bardzo łatwo założyć do auta, a więc i można szybko przenieść z jednego do drugiego. A nawet dziecko może mieć przy sobie.
Awatar użytkownika
gajkaa
Posty: 26
Rejestracja: 23 lut 2020, 19:35

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: gajkaa »

Zdecydowanie super rozwiązanie, alternatywa dla fotelika i podkładki. Mamy Smart Kid Belt i chwalę sobie. A czy jest bezpieczny? ja uważam , że tak ,a wymagane atesty, wystarczy zobaczyc też testy zderzeniowe na YT czy poczytać ten najnowszy artykuł z testami dynamicznymi https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: kazna »

Aby dowiedzieć się wiecej o tym temacie zajrzyj tutaj: https://supertlumacz.pl/czy-mozna-praco ... elancer-2/
ODPOWIEDZ