agencja dolce vita - opinie

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
atenka
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:53

agencja dolce vita - opinie

Post autor: atenka »

Witajcie :) planuje wyjechać w najbliższym czasie do pracy zagranicę. Chcę pracować w zawodzie opiekunki osób starszych i zainteresowała mnie oferta agencji Dolce Vita. Czy ktoś z Was ją kojarzy ?
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: agencja dolce vita - opinie

Post autor: polena »

nie pracowałam dla nich ( jeszcze) więc też chętnie podepnę się do tematu. Mam już doświadczenie w takiej pracy :) Ogólnie jak się troszkę poszpera w sieci to widać, że mają dobre opinie.
Awatar użytkownika
kacc
Posty: 98
Rejestracja: 22 cze 2019, 17:07

Re: agencja dolce vita - opinie

Post autor: kacc »

Można znaleźć ogłoszenia o pracę za granicą na naszych polskich portalach samodzielnie. Popularne są szczególnie właśnie takie dla opiekunek osób starszych https://www.aplikuj.pl/oferta/314574/op ... t%3Dniemcy miejsce pracy to właśnie zazwyczaj są Niemcy czy Wielka Brytania. Praca dobrze płatna, warunki dobre bo otrzymuje się zazwyczaj wyżywienie i zakwaterowanie.
Awatar użytkownika
goma
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:56

Re: agencja dolce vita - opinie

Post autor: goma »

Ja także nie orientuję się co to jest za agencja. Natomiast przed podjęciem ostatecznej decyzji o pracy za granicą, koniecznie poczytaj jakie obowiązują tam przepisy prawne. Wiele ciekawych artykułów i informacji znajdziesz na stronie All Tax :) Na przykład tutaj https://all-tax.pl/praca-sezonowa-w-nie ... a-podatek/ możesz dowiedzieć się nieco więcej na temat pracy sezonowej w Niemczech, a podatku. O takich rzeczach naprawdę trzeba pamiętać.
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: agencja dolce vita - opinie

Post autor: devlin »

atenka ja wyjeżdżam z Dolce Vita od kilku ładnych lat. Zdecydowanie polecam! Firma rzetelna, wypłacalna, wszystko odbywa się jak najbardziej legalnie. No i wiem, ze obecnie poszukują pracowników także warto się zgłaszać :)
Awatar użytkownika
atenka
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:53

Re: agencja dolce vita - opinie

Post autor: atenka »

devlin dziękuje Ci bardzo za informacje :) właśnie zamierzam wybrać się do nich na rozmowę do biura zaraz po urlopie. A powiedz mi jak wygląda dojazd na miejsce pracy ? pracownik sam sobie go organizuje czy jak to wygląda?
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: agencja dolce vita - opinie

Post autor: devlin »

atenka firma wszystko organizuje także nie musisz się tym martwić :) generalnie jak wiadomo takich firm na rynku jest sporo ale uważam, że Dolce Vita oferuje najlepsze warunki.
Awatar użytkownika
atenka
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:53

Re: agencja dolce vita - opinie

Post autor: atenka »

Dzięki bardzo :) na początku września jestem już umówiona na spotkanie w biurze także jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że uda się podjąć współpracę :)
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: agencja dolce vita - opinie

Post autor: devlin »

i jak tam po spotkaniu atenka ? udało się coś załatwić ? Daj znać koniecznie :)

kompas komfort
ODPOWIEDZ