Antykoncepcja zawiodła

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
adienka9
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2019, 8:49

Antykoncepcja zawiodła

Post autor: adienka9 »

czy ktoś z was wie, gdzi ekupię mifepristone w dobrej cenie? Bardzo mi zależy na już
Awatar użytkownika
spodek
Posty: 2
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:24

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: spodek »

Ja odkąd zabezpieczam się tabletkami vines to już nie muszę się bać o wpadkę. Bo tak naprawdę jestem zabezpieczona cały czas, co też dobrze wpływa na moje życie intymne.
Awatar użytkownika
Balerina
Posty: 25
Rejestracja: 15 mar 2020, 21:12

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: Balerina »

Wydaje mi sie ze jak antykoncepcja jest stosowana prawidłowo,czyli zgodnie z tym jak jest napisane w ulotce ,to wtedy nie ma problemu i jest całkowite zabezpieczenie.
Miłka

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: Miłka »

a powiedz jak u ciebie wyglądają skutki uboczne przy braniu anty? Bo szczerze to tego sie boję najbardziej...
Awatar użytkownika
Balerina
Posty: 25
Rejestracja: 15 mar 2020, 21:12

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: Balerina »

Początkowo miałam plamienia, ale tak ma większość kobiet przez pierwszy jeden czy dwa cykle. Po prostu organizm musi się przyzwyczaić do nowego. Teraz juz po dłuższym stosowaniu pigułek mogę powiedzieć ,ze nie mam ani spadku libido, ani nie boli mnie głowa. Dużym plusem natomiast jest to że pozbyłam sie bolesnych miesiączek i trądziku.
Miłka

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: Miłka »

A jak długo stosujesz antykoncepcję? I jak to wyglądało z wyborem u ciebie? Bo jednak nie zawsze lekarz od razu dobierze taką anty jaka byśmy chcieli?
ewuś89

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: ewuś89 »

Witam, ja odczuwam dyskomfort przy stosowaniu antykoncepcji. Czy wam tez dokuczają jajniki przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych? Czy takie tabletki nalezy zmienic? https://onlinerecepta.pl/bol-jajnikow-p ... -normalne/ ? Prosze o opinie.
Awatar użytkownika
Balerina
Posty: 25
Rejestracja: 15 mar 2020, 21:12

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: Balerina »

U mnie nie od razu faktycznie dobrał odpowiednie pigułki, przy innych miałam bóle głowy. Ale to też był mój błąd, bo nie porozmawiałam z lekarzem szczerze. A to bardzo wazne https://antykoncepcjanamiare.pl/jak-roz ... koncepcji/ Musimy powiedzięc o swoich chorobach, o potrzebach ,czego oczekujemy od antykoncepcji.
Miłka

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: Miłka »

A jaka stosujesz antykoncepcję. Jak już się zdecyduje to chętnie porozmawiam z lekarzem o takiej anty, która możliwe ,ze i mnie nie będzie powodowała skutków ubocznych?
Awatar użytkownika
Balerina
Posty: 25
Rejestracja: 15 mar 2020, 21:12

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: Balerina »

Miłka pisze: A jaka stosujesz antykoncepcję. Jak już się zdecyduje to chętnie porozmawiam z lekarzem o takiej anty, która możliwe ,ze i mnie nie będzie powodowała skutków ubocznych?
Biorę belarę .
Orłowska

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: Orłowska »

Jeśli nie chcesz urodzić do zgłoś sie do czeskiej kliniki ginekologicznej Stonava, jest ona 5 kilometrów od granicy z Polską. W Czechach legalne każda kobieta może usunąć ciąże do 12 tygodnia. Myślę, że bliżej bardzie sprawdzonej kliniki nie znajdziesz.
ODPOWIEDZ