Badania diagnostyczne Kraków

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 108
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:19

Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: magdap »

Cześć, w jakim centrum medycznym polecacie wykonać badania diagnostyczne Kraków?
Awatar użytkownika
franka
Posty: 44
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: franka »

Mieszkam w Warszawie więc tylko tu mogę ewentualnie polecić jakąś klinikę a niedawno robiłam sonovaginografię w szpitalu medicover, wiem że tam też mają świetnych specjalistów od endometriozy, potrafią usuwać nawet bardzo zaawansowane ogniska choroby z użyciem plazmy argonowej
Awatar użytkownika
eryn46
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2020, 16:14
Lokalizacja: Żnin

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: eryn46 »

Co jaki czas udajecie się na badania? Szczerze mówiąc ja chodzę dość często.
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: dylewska »

Ja wcale nie chodzę ale żona na przykłada co roku się bada a cytologie nawet dwa razy robiła bo ta pierwsza jej gorzej wyszła i lekarz zalecił papilocare i powtórne badania ale te kolejne na szczęście już dobrze wyszły po tej kuracji
Awatar użytkownika
Ela012
Posty: 37
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:22

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: Ela012 »

Każde badania powinny być wykonywane w laboratoriach, które odznaczają się dużą dokładnością i metodami akredytowanymi. Dodatkowo takie laboratorium powinno być odpowiednio wyposażone - https://danlab.pl/nasze-produkty/urzadz ... flowy-snol Sprzęt laboratoryjny wysokiej klasy jest niezbędny do tego, żeby badania były wykonywane z jak największą dokładnością i obarczone jak najmniejszym błędem.
Awatar użytkownika
anula
Posty: 91
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:51

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: anula »

Ja zawsze wszystkie badania robię w Diagnostyce :) Ostatnio nawet zdecydowałam się na cały pakiet badań, bo pojawiła się akcja "zdrowie w dobie koronawirusa" i przykładowo taki pakiet 14 badań: https://diag.pl/sklep/pakiety/e-pakiet- ... -pandemii/ jest za 79zł. Może ktoś z was też się zdecyduje?
Kaśka77

Re: Badania diagnostyczne Kraków

Post autor: Kaśka77 »

Dobre zaopatrzenie do laboratoriów możecie znaleźć też w sklepie internetowym Reb. Często zamawiam u nich wszelkiego rodzaju związki chemiczne, ostatnio jednak zdecydowałam się na poważniejszy zakup, jakim było EO2 30. Jest to zaawansowana wytwornica tlenu - urządzenie niezbędne w każdym laboratorium!
ODPOWIEDZ