Bdania diagnostyczne

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Śnieżka

Bdania diagnostyczne

Post autor: Śnieżka »

Cześć wszystkim, chciałabym wykonać badania diagnostyczne , chodzi o rtg klatki piersiowej. W jakim miejscu polecacie (Warszawa)? Chodzi mi o szybki termin i miłą obsługę, bo rtg trzeba wykonać starszej osobie, która wymaga uwagi i cierpliwości. Macie jakieś sprawdzone placówki?
Żabkka

Re: Bdania diagnostyczne

Post autor: Żabkka »

Jakiś czas temu miałam skierowanie na rtg klatki piersiowej, ze względu na przedłużający się kaszel, a wiadomo w takiej sytuacji diagnostyka obrazowa to podstawa. Niby skierowanie było na nfz, ale jak się dowiedziałam ile się czeka, to od razu postanowiłam zrobić prywatnie. Skorzystałam z oferty firmy Lux Med, bo kilka osób mi ich usługi polecało, a w dodatku ich placówkę mam niedaleko mieszkania. Bardzo miła obsługa, termin oczekiwania krótki. Wszystko na plus.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 44
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: Bdania diagnostyczne

Post autor: franka »

Też niedawno miałam robione wszystkie badania, w tym sonovaginografię w szpitalu medicover, lekarze podejrzewali że mam endometriozę, dlatego skierowali mnie do tego szpitala. Tu jest zespół najlepszych specjalistów zajmujących się tą chorobą i odpowiednia diagnostyka
jaśka

Re: Bdania diagnostyczne

Post autor: jaśka »

Jeżeli macie problemy, które związane są z układem żylnym to jednak najlepiej wybrać się do https://klinikaflebologii.pl/Zakres-usl ... ograficzna , Tutaj za pomocą USG Doppler można sprawdzić układ naczyniowy w czasie rzeczywistym, bez podawania kontrastu, więc badanie nie powoduje żadnych efektów ubocznych
Pliśka

Re: Bdania diagnostyczne

Post autor: Pliśka »

Ja miałam problemy z osłabieniem mięśniowym. Tak, jakby mi odebrało siły w rękach. Ciężko było ustalić przyczynę i okazało się, że należy wykonać badania w kierunku przewodnictwa nerwowego. W gabinecie Gdyni przy ul. Armii Krajowej 44 http://dobradiagnostyka.com.pl/home,5,informacje.html poddałam się badaniu przewodnictwa nerwowego EMG. Po badaniu postawiono diagnozę związaną z uciskiem na rdzeń kręgowy. Niestety okazało się, że operacja jest niezbędna. Dzisiaj dzięki temu, że szybko poddałam się diagnostyce, dochodzę do sił.
ODPOWIEDZ