Co zamiast fotelika?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
zuśka039

Co zamiast fotelika?

Post autor: zuśka039 »

Widziałam jakiś czas temu reklamę takich pasów Smart Kid Belt, które są zamiennikami fotelików dziecięcych. Kosztują niewiele i mają wszelkie dopuszczenia a jedyne ograniczenia to wymóg wieku dziecka które musi mieć powyżej 5 lat. Używał ktoś takiego produktu?
haniuś321

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: haniuś321 »

Użytkowanie Smart Kid Belt nie wyklucza użytkowania fotelika. Ja mam oba i uważam, że jest to znakomite rozwiązanie. Jadę za granicę używam SKB, kiedy dziecko odwiedza kolega przy odwożeniu go do domu również jest przydatne. Urządzenie to jest idealne.
juśka322

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: juśka322 »

Pasy mogą się sprawdzić, wydaje mi się, że starsze dzieci mogą jeździć bezpiecznie przypięte nimi. Czytałam trochę na ten temat tutaj https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 i oglądałam testy zderzeniowe, dobrze wypadają. Certyfikaty mają odpowiednie, w USA są w sprzedaży, także na pewno nie są złe.
Gęgula

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: Gęgula »

Dla mnie super sprawa i o wiele wygodniejsza opcja niż fotelik samochodowy. Syn ma dopiero siedem lat, ale jest bardzo wysoki, jak na swój wiek. Kompletnie nie chciał jeździć w foteliku, zawsze była o to "wojna", a pas rozwiązał problemem. Zakupiliśmy go również dla córki (5 lat), jednak dla niej przeszkodą jest to, że za nisko siedzi i nie widzi, co się dzieje za oknem :) Opinie na temat urządzeń podtrzymujących są bardzo dobre, a więc nie widzę przeciwwskazań do ich stosowania. Więcej na ten temat można znaleźć na https://zabawkaiwyprawka.pl/smart-kid-b ... ochodowego. Cena też jest naprawdę ok, 90 zł w porównaniu z fotelikiem to świetny interes 8-)
Awatar użytkownika
mkosier64
Posty: 8
Rejestracja: 03 sie 2020, 11:24

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: mkosier64 »

Teraz dzieci są większe i pewnie też cieższe niż kiedyś. Dlatego Smart Kid Belt doskonale wpisze się w codzienne używanie. Do tego jest to bardzo fajne rozwiązanie, funkcjonalne i bezpieczne.
Aśka44

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: Aśka44 »

Smart Kid Belt znakomicie się sprawdza czy to w przypadku trójki dzieciaczków, które łatwo pomieścić na tylnej kanapie. Jadą one komfortowo i wygodzie, a do tego bezpiecznie. U mnie sprawdza się to również w czasie gdy syn chodzi na trening i wraz z innymi rodzicami wymieniamy się transportem na i z treningu. Dzieciaki wracają bezpiecznie.
nikośka66@wp.pl

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: nikośka66@wp.pl »

Smart Kid Belt sprawdził się u mnie doskonale bo moje dziecko jest nieco większe niż inne :D
--
przedłużanie włosów
Grażyna

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: Grażyna »

Cieszy fakt, że urządzenie to zyskuje coraz więcej zwolenników. Moim zdaniem mamy większą świadomość jak to chroni nasze dziecko dzięki niezależnym testom jakie są udostępniane w sieci. Niestety wszystkie są przeprowadzane poza granicami naszego kraju ponieważ u nas produkt ten miał bardzo trudną i długą drogę by zaistnieć co można przeczytać w artykule https://dorzeczy.pl/kraj/172527/jak-to- ... -w-ue.html.
włoskistyl

Re: Co zamiast fotelika?

Post autor: włoskistyl »

Gęgula pisze: Dla mnie super sprawa i o wiele wygodniejsza opcja niż fotelik samochodowy. Syn ma dopiero siedem lat, ale jest bardzo wysoki, jak na swój wiek. Kompletnie nie chciał jeździć w foteliku, zawsze była o to "wojna", a pas rozwiązał problemem. Zakupiliśmy go również dla córki (5 lat), jednak dla niej przeszkodą jest to, że za nisko siedzi i nie widzi, co się dzieje za oknem :) Opinie na temat urządzeń podtrzymujących są bardzo dobre, a więc nie widzę przeciwwskazań do ich stosowania. Więcej na ten temat można znaleźć na https://zabawkaiwyprawka.pl/smart-kid-b ... ochodowego. Cena też jest naprawdę ok, 90 zł w porównaniu z fotelikiem to świetny interes 8-)
Wow, biegnę do sklepu :)
-
Przedłużanie włosów - Zabieg przedłużanie włosów lub zagęszczanie włosów może być realizowany przez salon fryzjerski na miejscu lub z dojazdem do domu Klientki. Ten zabieg jest całkowicie nieinwazyjny oraz z reguły trwa kilka godzin. Metody wykonania rozdzielamy na te wykonywane na zimno (zaciskanie pasemek naturalnych włosów) i na ciepło (łączenie naturalnych pasm włosów za pomocą zgrzewarek).
ODPOWIEDZ