Czy Riko Basic dobrze się prowadzi?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Czy Riko Basic dobrze się prowadzi?

Post autor: mayczak »

Cześć dziewczyny, bardzo spodobał mi się wózek Riko Basic tylko zastanawiam się jak się sprawdza? Czy nadaje się na każdy teren? Czy łatwo się składa i jak wiele miejsca zajmuje po złożeniu. Czytałam wiele pozytywnych opinii na jego temat i sama cena jest wystarczająco dla mnie zachęcająca.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:34

Re: Czy Riko Basic dobrze się prowadzi?

Post autor: Kamilla36 »

Riko Basic prowadzi się rewelacyjnie na każdym terenie. Składa się też naprawdę fajnie i po złożeniu nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Właśnie dlatego postanowiłam go kupić. Kolejną zachęcającą kwestią jest jego niska cena. Dla mnie ten wózek to sztos - lepszego nie znalazłam.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: Czy Riko Basic dobrze się prowadzi?

Post autor: mayczak »

Kamilla36 a ile już go masz? Cena wózka jest dla mnie zastanawiająca i zaczynam mieć w głowie pytanie jak wytrzymały w ogóle jest? Nie chciałabym aby po kilku miesiącach albo roku wózek rozkraczył mi się na środku drogi. Ważną kwestią dla mnie jest też to, czy wpinanie i wypinanie gondoli/ spacerówki faktycznie idzie tak szybko i łatwo?
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:34

Re: Czy Riko Basic dobrze się prowadzi?

Post autor: Kamilla36 »

Wózek mam już 1,5 roku i wszystko jest ok. Co do wpinania i wypinania gondoli/ spacerówki to wszystko idzie naprawdę płynnie. Ja sama daję sobie z tym radę. Wózek ogólnie też bardzo lekki, więc wciągnięcie na wyższe piętra, a nawet włożenie do bagażnika to czynności z którymi też radzę sobie bez pomocy mojego męża.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: Czy Riko Basic dobrze się prowadzi?

Post autor: mayczak »

W końcu mam wystarczająco dużo informacji aby być pewną, że warto kupić ten wózek. Zaraz zabieram się za zamawianie, ale najpierw muszę zdecydować się na jakiś konkretny kolor - a to dla mnie też dosyć trudne, bo większość tak samo bardzo mi się podoba :D

polski bus do berlina opinie
żonka28

Re: Czy Riko Basic dobrze się prowadzi?

Post autor: żonka28 »

Riko Basic fantastycznie się prowadzi i to po każdym terenie i w każdych warunkach. Szczególnie podoba mi się pod kątem dobrej amortyzacji i bezpieczeństwa, które wózek daje dziecku przez cały czas wożenia w wózku. Dużym plusem jest oczywiście wyjątkowo niska cena.
Małgosia26

Re: Czy Riko Basic dobrze się prowadzi?

Post autor: Małgosia26 »

Wózek mam już prawie trzy lata i jeździłam nim chyba po każdym terenie. Wszędzie prowadzi się równie dobrze, więc myślę, że i Ty nie będziesz mieć z tym problemu. Z większych atutów wózka, warto wiedzieć, że ma pojemną gondolę, spacerówkę i wózek zakupowy. To mocno wpływa na wygodę i długość użytkowania.
słodka

Re: Czy Riko Basic dobrze się prowadzi?

Post autor: słodka »

Ja mam świetny terenowy wózek x-lander x-move, on się świetnie prowadzi i to w każdym terenie, a możesz go spokojnie zamówić do domu i za darmo przetestować, co Ci zależy? Nic nie tracisz a warto bo wózek robi jeszcze lepsze wrażenie na żywo. Poza tym jest bardzo elegancki
ODPOWIEDZ