Dobra sprawdzona wróżka ktoś może polecić?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Eleonor

Dobra sprawdzona wróżka ktoś może polecić?

Post autor: Eleonor »

Szczerze polecam kontakt do wróżki ,która od lat pomaga mi kroczyć właściwą ścieżką życia, usuwa kłody spod po nóg i blokady..jestem wdzięczna za uczciwość, serce i sprawdzalność, bardzo polecam Ciebie wróżka zinaida, dla mnie niezastąpiona sprawdzona dobra wróżka!@!! Chętnie poznam Inn wróżki, które polecicie............ wyłącznie imiona wróżek..................:)))))))))))) zachęcam do kontaktu, WARTO wymieniać doświadczenia i sobie pomagać....
Malgorzata111

Re: Dobra sprawdzona wróżka ktoś może polecić?

Post autor: Malgorzata111 »

Tak, zdecydowanie Tak I z całą opowiedzialnością polecam, wiadomo musisz trafić dobrze i tu intuicja mnie skierowała gdzie po paru latach stwierdzam, że wróżba się sprawdza na 100 ,mi wróży wróżka zinaida, ale online lub telefon, nie byłam osobiście ale polecam szczerze, uważam że warto sprawdzić pamiętając, że trzeba czasu by wróżba się ziściła, u mnie to był ponad rok sprawy uczuć, pracą po 3,4 mcach wyszło jak pisała. Podsumowując dla mnie wielka pomoc dlatego polecam tym co potrzebują wsparcia.. .
ODPOWIEDZ