Epigenetyka

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
TeddyBear84

Epigenetyka

Post autor: TeddyBear84 »

Dzień dobry. Zaczynam zajmować się nauką i teraz zaczynam poznawać naukę o Epigenetyce. Kto wie, jak bardzo jest to popularne i pożądane? Chcę znaleźć pracę w laboratorium i mieć w tym celu wykształcenie medyczne. Na początku myliłam się co do tego, co chcę robić, ale teraz wiem dokładnie, co chcę robić. Czy uważasz, że dokonuję właściwego wyboru? Proszę, daj mi znać, co myślisz. To dla mnie bardzo ważne, żeby wiedzieć. Z góry dziękuję za odpowiedź.

)
WeigelP

Re: Epigenetyka

Post autor: WeigelP »

Oooh, nauka brzmi jak najtrudniejsza rzecz dla mnie w tej chwili. Mam nadzieję, że masz dużo dobrych rzeczy w swoich badaniach. Zalecam również, aby zawsze konsultować się z lekarzem, ponieważ czasami ludzie, którzy nie wiedzą, mogą powiedzieć ci coś, co zakłóci twoje badania. Chociaż lekarz nie zawsze może być w stanie udzielić Ci odpowiedzi, w tym momencie mogą Ci pomóc medyczne strony internetowe. Mogę się mylić, ale mam nadzieję, że zrobiłem coś, co może ci pomóc. Każdy jednak zna tę informację))
TeddyBear84

Re: Epigenetyka

Post autor: TeddyBear84 »

Dziękuję za odpowiedź, ale chodziło mi o zawód w tej dziedzinie. Ostatnio znalazłam artykuł, że można zrobić bardzo ciekawe badania, w tym badania białek histonowych. Jeśli chcesz uzyskać krótką informację na ten temat, możesz przeczytać artykuł na stronie https://www.gentaur.pl/cusabio/przeciwc ... -histonowe. Dodatkowo, niektóre odczynniki można zakupić po konsultacji z kierownikiem. Modyfikacje potranslacyjne (PTMs) są najważniejszą metodą badania epigenetyki, która odnosi się do białek.
ODPOWIEDZ