Film i fotografia reklamowa

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 43
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Film i fotografia reklamowa

Post autor: Domek »

Witam,
Rozwijając nowy biznes i wprowadzając nowe produkty do sklepu potrzebowaliśmy profesjonalnego wsparcia w zakresie filmów oraz fotografii reklamowej ponieważ działamy głównie w internecie. Co do wyboru sprawdzonej firmy która jest w stanie rzetelnie się tym zająć i z dotrzymaniem warunków oraz terminów mogę z własnego doświadczenia polecić Wam https://sibuistudio.pl/ co do których na pewno pozytywnie się przekonacie :)
Awatar użytkownika
sao
Posty: 31
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:47

Re: Film i fotografia reklamowa

Post autor: sao »

No widzisz, masz polecenie, to po co pytasz? No bez urazy, ale jak wiesz, że oni są dobrzy to do nich idź. Mi natomiast potrzebna jest sesja ślubna i tu dopiero mam problem. bo nie wiem, kogo mam wybrać. Ogólnie jest opcji aż za dużo, mogę nawet na ceny patrzeć, ale nie wiem... W końcu cena nie jest dobrym wyznacznikiem, prawda?
tobiś

Re: Film i fotografia reklamowa

Post autor: tobiś »

Profesjonalne sesje są świetne i ja osobiście bardzo lubię zarówno oglądać takie jak i również mieć wykonywane. Dla przykładu tutaj https://krzysztofzaleski.com/historie-o ... owarnicka/ macie do wglądu "Historie opowiedziane w portrecie" światowej sławy polskiej sopranistki czyli Elżbiety Towarnickiej. Prawda, że widać tu mnóstwo emocji?
fotogrąf2

Re: Film i fotografia reklamowa

Post autor: fotogrąf2 »

Planujesz swój wymarzony ślub? Nie wiesz czy się zdecydować jaki fotograf będzie najlepszy? Ja mogę polecić https://alphacreation.pl . To jest bardzo profesjonalna firma która w ofercie ma tworzenie filmów ze ślubu i wesela a także mogą nagrac reklamę oraz teledysk. Mogę polecić ich pracę, ja zdecydowałam się z mężem i na razie dostaliśmy zwiastun i mamy w nim najważniejsze sceny które wydarzyły się w tym dniu.
gęś

Re: Film i fotografia reklamowa

Post autor: gęś »

Głęboko wierzę, że w końcu znajdziecie coś porządnego. My też myślimy o tym, żeby wziąć ślub konkordatowy , ale nie wiem, jak to wyjdzie w naszym rodzinnym mieście. Wiecie, teraz ta pandemia której nie ma, no już brak słów. Ogólnie mam nadzieję, że sporo osób jednak tylko odkłada wesele. Że to wszystko jednak się odbędzie, jak wrócimy do normalności.
Małgosia

Re: Film i fotografia reklamowa

Post autor: Małgosia »

disaja pisze: No widzisz, masz polecenie, to po co pytasz? No bez urazy, ale jak wiesz, że oni są dobrzy to do nich idź. Mi natomiast potrzebna jest sesja ślubna i tu dopiero mam problem. bo nie wiem, kogo mam wybrać. Ogólnie jest opcji aż za dużo, mogę nawet na ceny patrzeć, ale nie wiem... W końcu cena nie jest dobrym wyznacznikiem, prawda?
Sesje ślubne to ważna sprawa, dlatego nie ma co korzystać z usług amatorów moim zdaniem. Patrz na portfolio i opinie klientów. Ceny są różne, jednak tym bym się nie sugerowała, raz w życiu możesz sobie chyba pozwolić na profesjonalną sesję, którą będziesz wspominał do końca życia prawdopodobnie.
ODPOWIEDZ