gadżety firmowe

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
malwina
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2019, 19:40

gadżety firmowe

Post autor: malwina »

Zamawiacie czasem jakieś gadżety firmowe z logo? Jeśli tak to gdzie najczęściej zamawiacie takie rzeczy? Znacie stronę: businessgifts.pl ? Wpadła mi w oko i bardzo podoba mi się ich oferta.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: gadżety firmowe

Post autor: Dzony82 »

Witam.
Jeśli poszukujecie strony, która pozwala na projektowania własnych ubrań, gadżetów, nadruków na wszystko czego możecie zapragnąć to polecam stronę: https://www.megakoszulki.pl/kubki-z-wla ... m-napisami.
Można tworzyć tu między innymi: kubki, bluzy, akcesoria, naklejki, gadżety typu powerbank i wiele więcej. Bardzo łatwy w obsłudze kreator jak i duża możliwość kreacji pozwala na dopasowanie pod swoje potrzeby. Dodam jeszcze tylko, że ich produkty są wysokiej jakości. Serdecznie polecam. :D
Wiol

Re: gadżety firmowe

Post autor: Wiol »

Tak, ja akurat posiadam kilka punktów gastronomicznych nad polskim morzem i kielichy do granity w których podajemy napoje mamy ologotypowe naszym brandem. Myśle, że to sporo pomaga bo klienci czesto podróżują z naszymi kielichami w ręce i dzięki czemu inni widzą, gdzie można kupić słodką granitę czy shake. Nie jest to jakiś duży wydatek na zakup kielichów do granity a tak jak mówię, bardzo pozytywnie wpływ na wizerunek naszej firmy przyciągając nowych klientów, który nie tylko kupują zimne napoje ale także i jakieś jedzenie np. frytki, gofry
ODPOWIEDZ