Gambling

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
bięrsz 

Gambling

Post autor: bięrsz  »

Lubię grać w kasynach, a ty lubisz ?gdzie grasz                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
pątka

Re: Gambling

Post autor: pątka »

Nie lubię grać, kiedy nie jestem pewien swojego bezpieczeństwa. Znajomy kiedyś poradził ggbet mobile , na początku wątpiłem, ale spróbowałem i zdałem sobie sprawę, że jest to absolutnie na próżno. Gram teraz z telefonu, mają wygodną aplikację mobilną. Zdecydowanie mogę im doradzić, ponieważ sam jestem przekonany, że można nie tylko na nich wygrać, ale także odebrać wygraną.
ODPOWIEDZ