Ginekolog w Warszawie

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
sępik

Ginekolog w Warszawie

Post autor: sępik »

Przeprowadziłam się jakiś czas temu z Łodzi do Warszawy i potrzebuje namiar na dobrego ginekologa. Do tej pory miałam swojego sprawdzonego lekarza w Łodzi właśnie ale trochę za daleko mi jeździć tyle kilometrów... Szukałam w Internecie, dobre opinie ma np. Babka Medica i pacjentki wspominają o dr Piotrze Świderczaku. Czy ktoś miał okazję być u niego na wizycie? Albo macie może znacie dobrego specjalistę godnego zaufania? Z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
franka
Posty: 44
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: franka »

Wszystko zależy od tego co konkretnie chcesz leczyć. Ja na przykład miałam problem z hpv, ten wirus wywoływał zmiany na szyjce macicy, robiłam cytologię i stale wychodziła nie najlepsza aż trafiłam na dobrego lekarza który zalecił mi stosowanie papilocare i te problemy ustąpiły
viśka

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: viśka »

Dokładnie! A jak masz problem z endometriozą to nie ma co szukać pomocy u pierwszego lepszego ginekologa, od razu trzeba się udać do szpitala medicover i tam specjaliści zajmą się wszystkim. Mają tam świetną, nowoczesną diagnostykę i przeprowadzają też zabiegi w asyście robota da Vinci
Awatar użytkownika
tomi2
Posty: 85
Rejestracja: 18 wrz 2019, 14:43

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: tomi2 »

Czy to będzie ginekolog w Warszawie czy w każdym innym miejscu to ważne żeby trafić na dobrego specjalistę. Ja takiego mam, aczkolwiek prywatnie chodzę. Przynajmniej wiem, że mogę na nim polegać. Nie mam problemu z dostaniem się. Zawsze badania kontrolne na czas mam zrobione, z receptą na belarę też nie mam problemu i zawsze mogę o wszystko zapytać.
kłoda

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: kłoda »

sępik pisze: Przeprowadziłam się jakiś czas temu z Łodzi do Warszawy i potrzebuje namiar na dobrego ginekologa.
Jest w mieście mnóstwo świetnych lekarzy. Na pewno kogoś godnego uwagi znajdziesz. Ja mam też namiary na bardzo dobrego ginekologa jakbyś potrzebowała. Też się wybieram bo według tego https://antykoncepcjanamiare.pl/kalenda ... wykonywac/ kalendarza powinnam zrobić już niektóre badania
ODPOWIEDZ