Gradówka

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Kafejkowa
Posty: 126
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:46

Gradówka

Post autor: Kafejkowa »

hej, czy jest tutaj może osoba, która miała gradówkę ? Ja właśnie ma problem z córką, i powiem szczerze, ze nikt nie daje sobie rady. Dlatego szukam jakiegos godnego polecenia lekarza. Może pani dr Monika Dzięgielewska w Warszawie ? bardzo wiele osób ją poleca
Mariką

Re: Gradówka

Post autor: Mariką »

tereskowa pisze: hej, czy jest tutaj może osoba, która miała gradówkę ? Ja właśnie ma problem z córką, i powiem szczerze, ze nikt nie daje sobie rady. Dlatego szukam jakiegos godnego polecenia lekarza. Może pani dr Monika Dzięgielewska w Warszawie ? bardzo wiele osób ją poleca
hej, wspaniały lekarz ;*** Bardzo Bardzo dobry okulista dziecięcy. bardzo pomógł mojemu synowi, gdy ten miał zeza. Co do gradówki, to z kolei córka koleżanki miała leczoną i w porządku. wszystko sie udało ;) Miała leczenie antybiotykiem w maści.
Śnieżka

Re: Gradówka

Post autor: Śnieżka »

Szczerze współczuję. Niestety gradówka to dość częsta przypadłość. U mojej trzylatki pojawiła się już dwukrotnie. Za pierwszym razem udało się pozbyć jej dzięki płynowi do higieny oka z apteki oraz ciepłym okładom i masażom. Niestety za drugim razem niezbędna była pomoc okulisty. Na szczęście trafiliśmy do https://blikpol.pl/opinie . Dostaliśmy maść z antybiotykiem i po dwóch tygodniach było po sprawie.
Babószka

Re: Gradówka

Post autor: Babószka »

Mariką pisze:
tereskowa pisze: hej, czy jest tutaj może osoba, która miała gradówkę ? Ja właśnie ma problem z córką, i powiem szczerze, ze nikt nie daje sobie rady. Dlatego szukam jakiegos godnego polecenia lekarza. Może pani dr Monika Dzięgielewska w Warszawie ? bardzo wiele osób ją poleca
hej, wspaniały lekarz ;*** Bardzo Bardzo dobry okulista dziecięcy. bardzo pomógł mojemu synowi, gdy ten miał zeza. Co do gradówki, to z kolei córka koleżanki miała leczoną i w porządku. wszystko sie udało ;) Miała leczenie antybiotykiem w maści.
Nie tylko okulistyka w powyższej klinice, ale też super jest tutaj medycyna estetyczna jak np botoks.
ODPOWIEDZ