Ile kosztuje pożyczka?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Lock
Posty: 11
Rejestracja: 26 maja 2020, 22:46

Ile kosztuje pożyczka?

Post autor: Lock »

Hej, wie ktos ile kosztuje wzięcie pożyczki w Wonga? Bardzo mi zależy na takiej szybkiej pożyczce. A ta firma ma chyba najlepsze opinie na rynku, więc zdecyduję się na nią. Ale nie wiem jakie będą koszty takiego czegoś. To będzie moja pierwsza pożyczka tego typu, więc jestem zupełnie zielony. Pomoże ktoś?
oewonga_pożyczki

Re: Ile kosztuje pożyczka?

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
bardzo mi miło, że Wonga ma tak dobrą opinię wśród klientów. Przedstawię Ci naszą ofertę. Teraz, jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
ODPOWIEDZ