Integracja z allegro, fakturowanie

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
EverMaybe

Integracja z allegro, fakturowanie

Post autor: EverMaybe »

Cześć ;) Pisze tutaj z takim zapytaniem. Czy ktoś ma tutaj np sklep internetowy, który gdzieś tam jest zintegrowany z allegro ? Dodam, że bardzo by mi na tym zależało. W szczególności na tym bym miał możliwość szybkiego wglądu do wystawionych aukcji a także bieżącą kontrolę sprzedaży. Zależy mi też na zarządzaniu magazynem oraz wystawianiu faktury jednocześnie. Korzysta ktoś może z czegoś podobnego ? Zależy mi na pewnego rodzaju usprawnieniu mojej pracy.

transport mebli polska anglia
Freya88

Re: Integracja z allegro, fakturowanie

Post autor: Freya88 »

EverMaybe pisze: Cześć ;) Pisze tutaj z takim zapytaniem. Czy ktoś ma tutaj np sklep internetowy, który gdzieś tam jest zintegrowany z allegro ? Dodam, że bardzo by mi na tym zależało. W szczególności na tym bym miał możliwość szybkiego wglądu do wystawionych aukcji a także bieżącą kontrolę sprzedaży. Zależy mi też na zarządzaniu magazynem oraz wystawianiu faktury jednocześnie. Korzysta ktoś może z czegoś podobnego ? Zależy mi na pewnego rodzaju usprawnieniu mojej pracy.
Hej. Ja mam sklep internetowy i dokładnie zastanawiam się nad czymś takim jak Ty. Co do takiego programu to Ci powiem, że jak szukałam, to znalazłam tutaj coś https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Masz właśnie te wszystkie funkcje o których piszesz. Poza tym teraz z kodem jak się zarejestrujesz to masz dostęp do programu za darmo przez okres 12 miesięcy.
ODPOWIEDZ