inwestycja

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
boguś

inwestycja

Post autor: boguś »

Witam. Co sądzicie na temat inwestycji w metale szlachetne? Moim zdaniem jest to świetna sprawa, tym bardziej, że bardzo korzystną ofertę posiada https://www.mennicaskarbowa.pl/ . Niedawno właśnie kupiłem tutaj sztabkę złota w całkiem dobrej cenie, a dostawa również była bardzo szybko
waleria

Re: inwestycja

Post autor: waleria »

Inwestycja to na pewno dobra opcja, ale potrzebny jest wklad wlasny by te srodki faktycznie zainwestowac - ja poki co odkladam kase w programie ppk - zyskuje wiecej bo pracodawca jeszcze doklada, wiec nawet zadna lokata nie daje takich korzysci jak udzial w programie :) no i wszystko dzieje sie automatycznie wiec nawet nie musze pamietac o przelewaniu srodkow
majumaj

Re: inwestycja

Post autor: majumaj »

Kiedyś często zabierano się za polisolokaty bielsko , ale okazywało się, że jednak to nie to samo i dlatego mocno sobie w tym względzie ludzie poblokowali pieniądze. Jakoś nieszczególnie mam wrażenie, że będzie to dla mnie problematyczne, bo te umowy ubezpieczeniowe wcale nie dają nam takich korzyści, jak nam się wydaje. Dlatego uważam, że nie jest łatwo dziś znaleźć dobrą inwestycję.
ODPOWIEDZ