Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Amalia-98
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, 18:31

Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: Amalia-98 »

Czy ktoś z was sprzedawał kiedyś mieszkanie? Jak zrobić to dobrze i szybko? Macie doświadczenia ze sprzedażą przez biuro nieruchomości? W moim mieście działa biuro https://doexpert.pl/ i mam o nim same dobre opinie od znajomych.
MikołajDudka

Re: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: MikołajDudka »

Myślę, że należy zacząć od wyceny nieruchomości. Będziesz miał wtedy pewność, że mieszkanie sprzedasz szybko i nie stracisz na jego wartości. Ja w ubiegłym roku współpracowałem z biurem: https://www.wycena-nieruchomosci.info. Ekspresowo i profesjonalnie wycenili moje gospodarstwo rolne oraz znajdujące się w nim maszyny.
Awatar użytkownika
booklo
Posty: 167
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:53
Kontakt:

Re: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: booklo »

Mnie zainteresowały ostatnio kobiece torebki. Na każdą okazję trzeba jakąś mieć, więc warto tutaj zerknąć.
gts.travel.pl
anieluś

Re: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: anieluś »

Mam do sprzedania mieszkanie w centrum miasta, aby dobrze je sprzedać to zgłosiłam ofertę do znanego biura nieruchomości tutaj https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Dzięki nim codziennie zgłaszają się do mnie zainteresowani klienci. Biuro te działa przede wszystkim na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju.
Awatar użytkownika
Adi3883
Posty: 23
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:58

Re: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: Adi3883 »

Sprawdzone biuro nieruchomości to kluczowa sprawa kiedy chcesz kupić wymarzone lokum. Znajoma mi poleciła usługi biura https://jagielska.com.pl/ i jestem jej ogromnie wdzięczna. Pomogli znaleźć odpowiednie mieszkanie w przystępnej cenie. Jest ustawne i nie wymaga remontu.
Awatar użytkownika
Elzi
Posty: 22
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:00

Re: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: Elzi »

Dobrym pomysłem będzie współpraca z biurem nieruchomości http://instytutnieruchomosci.pl/. Wykwalifikowany personel działa tak, aby zakup nowego lokum był dobrą decyzją, której nie będziemy żałować. Naprawdę rzetelnie i uczciwie pomagają w zdobyciu nowego m3. To wspaniali i profesjonalni fachowcy w temacie.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: Dziewczyna »

Sądzę, że naprawdę wiele zależy od ogłoszenia sprzedaży mieszkania. Jeśli takie ogłoszenie będzie atrakcyjne, to na pewno zwróci uwagę potencjalnych kupców. Sądzę, że warto też wystawić takie ogłoszenie w wielu różnych portalach. Ostatnio widziałam, że dużo nieruchomości na sprzedaż jest na przykład w serwisie Pokato.pl. Kojarzycie go?
ginamółłłł

Re: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: ginamółłłł »

Najpierw należy dokonać specjalistycznej wyceny takiego mieszkania - aby zwyczajnie było łatwiej sprzedać. My w kwestii wyceny zgłosiliśmy się do https://www.valia.com.pl/oferta/wycena-domow a oni okazali się absolutnymi fachowcami w tej dziedzinie. Znakomicie wykonana robota!
Awatar użytkownika
piasia
Posty: 52
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:51

Re: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: piasia »

Biura nieruchomości doliczają wysoką prowizję to sprzedaży, nie ma też gwarancji, że uda im się zbyć mieszkanie tak szybko jak byśmy chcieli. Nie podejmą się też sprzedaży każdego lokum. Zdecydowanie bardziej opłaca się moim zdaniem skup nieruchomości Gdańsk - zgłaszając się do takiej firmy można liczyć na wysoki poziom obsługi i rozsądne warunki sprzedaży.
Oleńka

Re: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: Oleńka »

Jak chcesz sprzedać mieszkanie to dobrze oprócz podstawowego remontu sporządzić ekspertyzę budowlaną który da odpowiedź w jakim stanie jest budynek. Na pewno z takim dokumentem w ręku będzie łatwiej negocjować z potencjalnym kupcem. Takie usługi najlepiej zlecać specjalistom z tej firmy https://www.mpexpertbud.pl/
józka

Re: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: józka »

W tym celu warto skontaktować się z rzetelną i sprawdzoną firmą. Od siebie mogę polecić biuro nieruchomości online http://wirtualnyagent24.pl/ , które zajmie się twoją sprawą z wielkim zaangażowanie. Pomogą ci w stworzeniu oferty, w formalnościach i negocjacjach. Współpraca z nimi jest świetna
Miśka

Re: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: Miśka »

Faktycznie sama sprzedaż mieszkania jest niezwykle ważna i muszę przyznać, że ja również całkiem niedawno miałam okazję moją nieruchomość sprzedać. Tak naprawdę to firma http://axnieruchomosci.pl/ bez większego problemu skupiła je ode mnie i płatność była w gotówce co moim zdaniem jest dość ważne.
aguś88

Re: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: aguś88 »

Podczas sprzedaży mieszkania najlepszą opcją jest skorzystanie z pomocy biura nieruchomości. W ten sposób nie będziemy musieli się martwić o szukanie klientów i wynegocjowanie najlepszej ceny. Wszystko załatwią za nas odpowiedni specjaliści. Od siebie mogę polecić biuro nieruchomości https://www.vertigoproperty.pl/oferta/biura-zoliborz/ za duży profesjonalizm.
pulaś

Re: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: pulaś »

I to jest bardzo dobre pytanie. Dlatego też ja zastanawiam się nad tym czy warto skorzystać z takiego rozwiązania jak wycena masy upadłości poznań Bo wiele na ten temat się słyszy także uważam, że jak poczytam nieco więcej na ten temat to uda mi się znacznie więcej na ten temat dowiedzieć. Także myślę, że taka wycena to bardzo dobre i konkretne rozwiązanie jest.
Rołland

Re: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: Rołland »

Dwa lata temu sprzedawałem dom. Zatrudniłem, więc do oszacowanie jego wartości rzeczoznawcę majątkowego z kancelarii rzeczoznawców majątkowych TAKSATOR z Częstochowy http://taksator.info/kontakt/ Pełen profesjonalizm. Pan wycenił dom i działkę na moją korzyść. Rzetelnie bardzo. Wyznaczył cenę, jaka zdawała mi się, że będzie odpowiednia, dzięki czemu dom poszedł jak na pniu. Każdemu mogę polecić tę kancelarię, bo świetni profesjonaliści, Bardzo kontaktowi i kompetentni.
gawor

Re: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Post autor: gawor »

Ja sprzedając dom podniosłem jego wartość dzięki home stagingowi. Dokładnie to Pani Agnieszka Dworzyńska z firmy HOME STAGING https://homestagingelblag.pl/1,O-HOME-STAGING podjęła się tego i osobiście zaaranżowała wnętrze na sprzedaż. To była dobra decyzja. Dom sprzedał się drożej o kilkadziesiąt tysięcy złotych i praktycznie poszedł jak na pniu https://homestagingelblag.pl/1,O-HOME-STAGING Jeśli chcecie sprzedać mieszkanie, dom czy je wynająć, to szczerze polecam usługi Pani Agnieszki.
ODPOWIEDZ