Jak leczyć AZS to u nich

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Raobserwator
Posty: 137
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:27

Jak leczyć AZS to u nich

Post autor: Raobserwator »

Chcę wam polecić Dermoklinikę z Łodzi która trafnie, po miesiącach tułania się po innych lekarzach zdiagnozowała u mnie atopowe zapalenie skóry i wreszcie dostałam odpowiednie leki i mnóstwo wskazówek, które przyniosły mi niewyobrażalną ulgę :D
Zresztą na ich stronie https://www.dermoklinika.pl/dermatologi ... enie-skory bardzo ciekawie opisują skąd się to choróbsko bierze i jak powinno się leczyć. Warto przeczytać jak macie jakieś problemy skórne :)
Piękna22

Re: Jak leczyć AZS to u nich

Post autor: Piękna22 »

Leczyć AZS jest bardzo ciężko ale okazuje się że jak zawsze najlepsza jest natura i jej dary w postaci medycznej marihuany która po latach wraca do łask. Dzięki niej można wyleczyć mnóstwo dolegliwości od nerwicy po AZS gdyż jest dostępna w różnych formach jak olejki, pasty czy zioła. Najlepiej poczytaj o tym tutaj https://4ease.pl/blog/o-cbd/olej-konopny-na-padaczke i przekonaj się że mam rację.
Joanna

Re: Jak leczyć AZS to u nich

Post autor: Joanna »

Najważniejsze przy azs to odpowiednia, codzienna pielęgnacja. Pozwala ona zapanować nad chorobą i wydłużyć okresy, kiedy choroba ma remisje. Do pielęgnacji trzeba stosować emolienty. Ja używam exomega control. To cała gama emolientów przeznaczonych do pielęgnacji skóry atopowej. Ale ja najbardziej lubię ich balsam. Jest gęsty i tłusty, idealny na momenty kiedy choroba sie zaostrza i skóra potrzebuje szybkiej pomocy. Dobrze łagodzi podrażnienia, działa jak opatrunek. Zawsze go mam w swojej apteczce.
ODPOWIEDZ