Jak zwiększyć chęci do działania i pracy?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Rołek

Jak zwiększyć chęci do działania i pracy?

Post autor: Rołek »

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi i wskazówki jeśli chodzi o poprawę samopoczucia i chęci do działania, bo ja już naprawdę nie wiem czego próbować. Kawa czy energetyki nie do końca odpowiednio na mnie działają i efekty też się długo nie utrzymują.
Astoś

Re: Jak zwiększyć chęci do działania i pracy?

Post autor: Astoś »

Rołek pisze: Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi i wskazówki jeśli chodzi o poprawę samopoczucia i chęci do działania, bo ja już naprawdę nie wiem czego próbować. Kawa czy energetyki nie do końca odpowiednio na mnie działają i efekty też się długo nie utrzymują.
Na pewno znaczenie ma dieta, systematyczny sport i też poszukaj jakiś zdrowych energetyków może ashwaganda, zielona herbata, czy kurkuma.
Kacpoń

Re: Jak zwiększyć chęci do działania i pracy?

Post autor: Kacpoń »

Wyspać, się, do tego porządne śniadanko i dla mnie yerba z rana. Później jednak jak już po południu siadają chęci do pracy to znalazłem takie szaszetki Energik działa podobnie jak energetyk ale jest z naturalnych składników. Daje fajnego kopa, nawet przed treningiem na siłowni :)
Rołek

Re: Jak zwiększyć chęci do działania i pracy?

Post autor: Rołek »

Kacpoń pisze: Wyspać, się, do tego porządne śniadanko i dla mnie yerba z rana. Później jednak jak już po południu siadają chęci do pracy to znalazłem takie szaszetki Energik działa podobnie jak energetyk ale jest z naturalnych składników. Daje fajnego kopa, nawet przed treningiem na siłowni :)
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Zdecydowanie sprawdzę, jeszcze jakieś informacje się pojawią? :)
RobertMyreń

Re: Jak zwiększyć chęci do działania i pracy?

Post autor: RobertMyreń »

Ja w lato zawsze jestem leniwy, chociaż zimą jak ranki są tak ciemne to też nie mogę się rozbudzić :D Też zawsze był z tym kłopot i sprawdzam różne opcje, na pewno ważna jest ilość snu przynajmniej z 7 godzin, a jak rano brakuje mi mocy to zamiast kawy teraz wjeżdza energik grinday kupuje się go w saszetkach, nie jest drogi, ale ma niezły skład który potrafi pobudzić. Dopóki działa to zostaje on, ewentualnie raz na jakiś czas czarna kawka
elżbieta

Re: Jak zwiększyć chęci do działania i pracy?

Post autor: elżbieta »

Ja to miałam zawsze słabą motywację do jakiegokolwiek działania, ale stwierdziłam w końcu, że na lato postaram się poprawić swoją figurę. Zamówiłam też aminokwasy , które pomagają mi wzmocnić mój organizm, dzięki czemu nie odczuwam tak bardzo zmęczenia po wysiłku.
ODPOWIEDZ