Jaka firma kurierska?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Lubasia
Posty: 33
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:08

Jaka firma kurierska?

Post autor: Lubasia »

Będę musiała skorzystać z firmy transportowej i zależy mi, aby profesjonalnie podeszła do sprawy przewożąc moje towary. Takich spedytorów jest bardzo dużo, ale z ich doświadczeniem i traktowaniem klienta to różnie bywa. Często wiele daje do życzenia. Zajmuję się produkcją bielizny i zamierzam też wysyłać ją za granicę. Jak myślicie, która firma kurierska byłaby godna polecenia?
Awatar użytkownika
lipka75
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2019, 10:28

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: lipka75 »

ja korzystam ze speedycja :)
Awatar użytkownika
bambi
Posty: 121
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:36

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: bambi »

Jeśli zamierzasz dość często wysyłać paczki za granice to polecam firmę Speedpack https://www.speedpack.com.pl/. Firma ta ma dość duże doświadczenie w przewozie paczek. A poza tym czytałam na ich stronie,że mają tam program punktowy. Za każdą wysłaną paczkę, oczywiście w odpowiedniej kwocie, to zbierasz punkty które potem się kumulują i dzięki temu masz upust na kolejne paczki. A to w twoim przypadku uważam,za bardzo fajne rozwiązanie
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: Dorcia »

Zastanawiałam się nad ofertą Speedpack, ale nie byłam pewna, jak to jest z tym transportem międzynarodowym. Jednak zrobiłam małe rozeznanie wśród znajomych i potwierdzają ich bardzo korzystne warunki przewozu. Ważne, że są otwarci na klienta i życzliwi. W końcu każdy ma jakieś wątpliwości, które trzeba czasem wyjaśnić. Z tą firmą nie ma zupełnie żadnego problemu.
Awatar użytkownika
rysia
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:05

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: rysia »

Dla większości z nas wysyłanie paczek kurierem jest stresujące no może nie tyle co stresujące ale wiążę się z pewną niepewnością. Bo mimo wszystko nie mamy pewności kiedy ta paczka tak na prawdę dotrze no i w jakim stanie. Dlatego też ja korzystam z firmy sprawdzonej i posiadającej długoletnie doświadczenie w transporcie paczek, czyli firmy SpeedPack. Powierzając im paczki masz pewność że dotrą one zawsze na czas i pod dokładny adres.
Awatar użytkownika
Plandobrymam
Posty: 44
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:30

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: Plandobrymam »

No i tu nie jest tak łatwo wskazać najlepszy wybór. Raz tani kurier to firma FedEx, raz DPD, DHL, GLS. Wszystko zależy od tego co wysyłacie:) Dlatego też warto indywidualnie podejść do tematu. tak możecie na stronie https://www.znajdzkuriera.pl/ sprawdzić sobie co najlepiej spisze się w waszym konkretnym przypadku, przy wysyłce konkretnej paczki.
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 152
Rejestracja: 27 paź 2019, 21:01

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: sofia11 »

Jeśli chcesz wysłać paczkę za granicę to najlepiej zgłoś się do https://www.europaczka.pl/cennik-finlandia/ Z tego co wiem to międzynarodowa firma kurierska z bardzo dużym doświadczeniem. Dostarczają paczki do Całej Unii Europejskiej. Ceny są bardzo atrakcyjne. Sama mam zamiar zacząć korzystać z usług tej firmy.
Awatar użytkownika
Mela
Posty: 100
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:21

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: Mela »

Nie ma co wybierać konkretnej firmy, chyba że macie sklep internetowy, wtedy wejść we współprace jedną firmą będzie o wiele bardziej wygodne i dostaniecie na pewno zniżki. Tak korzystałabym z brokerów kurierskich takich jak https://www.ebox24.pl/paczka-za-pobraniem-kurierem Jedną z ich opcji jest też kurier za pobraniem, mają bardzo szeroki zakres usług i dobre ceny.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: mayczak »

Najkorzystniej będzie nadać paczkę przez firmę globbox. Jej oferta jest szeroka i atrakcyjna, a nadawanie przesyłek jest wygodne. Na stronie: https://www.globbox.net/przesylki_miedz ... e_irlandia jest oferta dotycząca przesyłek międzynarodowych do Irlandii, po której widać, że firma oferuje dobre warunki współpracy.
Awatar użytkownika
eureka
Posty: 36
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:20

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: eureka »

fastpost.pl :) bardzo fajna firma kurierska, maja stalych klientów, dobre opinie, ja na nich wlasnie z polecenia trafilam i teraz jak cos wysylam to tylko ta firma

dmuchawki na strzałki
Awatar użytkownika
Kołodziej
Posty: 6
Rejestracja: 04 cze 2020, 17:15

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: Kołodziej »

Ja z DHL korzystam, nigdy nie miałem problemów ;)
Piotrek Biały

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: Piotrek Biały »

A ja ostatnio jak nigdy nie miałem problemów z FedEx, tak się na nich zawiodłem bo kurier nawet nie wszedł za drzwi bramy osiedla adresata, twierdząc że nr mieszkania nie istnieje. Gdzie ostatecznie dane zostały potwierdzone zgodnie z dowodem ale nie obeszło się bez wizyty w oddziale i wycieczki na 60kmw dwie strony...
ODPOWIEDZ