Jaki żłobek w Warszawie?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Marcelina96
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2020, 22:40

Jaki żłobek w Warszawie?

Post autor: Marcelina96 »

Witajcie:) Od dłuższego czasu zastanawiam się, do jakiego żłobka powinnam zapisać swoją córeczkę. Chyba najbardziej odpowiednia wydaje mi się oferta żłobka Anteczek w Warszawie. Możecie podzielić się ze mną opiniami na temat tego miejsca?
Awatar użytkownika
Dalmira71
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2020, 11:54

Re: Jaki żłobek w Warszawie?

Post autor: Dalmira71 »

Ja ten żłobek mogę polecić bez mruknięcia okiem. Posyłam tam swojego synka i mam pewność, że jest w dobrych rękach. Do zapisania tam dziecka przekonały mnie zajęcia dodatkowe takie jak gimnastyka. Z pewnością dzieci się tam nie nudzą, a spędzają miło i aktywnie czas.
błędnikślimaka

Re: Jaki żłobek w Warszawie?

Post autor: błędnikślimaka »

Jak opiekować się dziećmi w żłobku? Jeśli chcemy podnosić swoje kompetencje i lepiej wykonywać swoje obowiązki podczas pracy w żłobku warto zdecydować się na taki kurs https://niania.pro/zlobek/ . Na końcu otrzymamy potwierdzenie ukończenia kursu a tym samym bardzo ważnych umiejętności. Dzieci w żłobku, wymagają szczególnie troskliwej opieki, warto zrobić taki kurs.
aśka4

Re: Jaki żłobek w Warszawie?

Post autor: aśka4 »

Jeśli chcecie zadbać o rozwój malucha, to zamiast korzystać z tradycyjnego żłobka, to lepiej zerknąć sobie tutaj https://www.wioski.co . Macie tam wskazane punkty opieki, gdzie można zapisać swoje dziecko. Są to naprawdę ciekawe miejsca, bo dbają tam o rozwój malucha. Poczytacie sobie na stronie na ten temat. Uważam, że jest to temat wart uwagi.
IngaM

Re: Jaki żłobek w Warszawie?

Post autor: IngaM »

Osobiście polecam aby żłobek był blisko pracy lub domu. Posłałam dziecko do fajnego miejsca, ale wytrzymałam z dojazdami tylko 2 miesiące. Ciężko jest zgrać wszystko, tym bardziej w mieście korków. Przeniesienie nie było zbyt dobre dla dziecka, ale całe szczęście syn szybko odnalazł się w nowym miejscu.
BernadettaŚ

Re: Jaki żłobek w Warszawie?

Post autor: BernadettaŚ »

Tak to bardzo fajna opcja, by mieć taką placówkę po drodze do domu czy do pracy. Jednak moim zdaniem najważniejszą sprawą jest samo miejsce i sposób w jaki będą się tam zajmowali naszym maluszkiem. Dlatego osobiście poszukałabym pod kątem podejścia do dzieci i oparte na wartościach rodzicielstwa bliskości, komunikacji Porozumienia bez Przemocy i filozofii pedagogicznej Reggio Emilia. Takie placówki znajdziecie przy pomocy strony https://www.wioski.co .
komiśka12

Re: Jaki żłobek w Warszawie?

Post autor: komiśka12 »

błędnikślimaka pisze: Jak opiekować się dziećmi w żłobku? Jeśli chcemy podnosić swoje kompetencje i lepiej wykonywać swoje obowiązki podczas pracy w żłobku warto zdecydować się na taki kurs https://niania.pro/zlobek/ . Na końcu otrzymamy potwierdzenie ukończenia kursu a tym samym bardzo ważnych umiejętności. Dzieci w żłobku, wymagają szczególnie troskliwej opieki, warto zrobić taki kurs.
Długo szukałam informacji na ten temat, dzięki.
-
Aborcja Słowacja - Na Słowacji panuje bardzo liberalne prawo aborcyjne w związku z usunięciem ciąży. Aborcja na Słowacji jest legalna. Nie istnieją żadne przeszkody prawne.
ODPOWIEDZ