jakie mleko modyfikowane?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
bluberka
Posty: 29
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:25

jakie mleko modyfikowane?

Post autor: bluberka »

Jakie mleko modyfikowane kupujecie swoim maluszkom? Co wam najbardziej odpowiada, pytalam w DOZie o takie na ulewanie i polecono mi bebilon AR, koszt za puszkę to 32 zł z groszami. Znacie?
Awatar użytkownika
petrova
Posty: 18
Rejestracja: 14 cze 2019, 10:45

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: petrova »

Dobre jest to mleko, swojemu małemu właśnie tę wersję bebilonu dawałam, nie wiedziałam, że w aptekach DOZ mają takie dobre ceny na nie, muszę podejść i sprawdzić jak u mnie
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 258
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Andrzej1 »

Jasne, że tak. Jeśli i Was spotkała potrzeba korzystania z mleka modyfikowanego, to powinniście dobrze się zastanowić nad tym, jaki produkt będzie dla Was najlepszy. W https://canpolbabies.com/pl_PL/4991-rod ... -noworodka znajdziecie więcej informacji na temat tego, które mleko powinniście wybrać. Czuję, że będziecie tym bardzo pozytywnie zaskoczeni.
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2020, 22:36

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Pinki »

Powiedzcie proszę, jak to jest z tą ceną Bebilonu w DOZie? Wszystkie rodzaje mleka są w takiej dobrej cenie?
Awatar użytkownika
Tanika
Posty: 94
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:37

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Tanika »

Wiesz co, najlepiej przejdź się do DOZu i po prostu zapytaj, ale z tego co wiem, oni ogólnie mają jedną z najlepszych cen mleka Bebilon i spokojnie może ona konkurować z aptekami internetowymi, a tutaj odchodzi koszt przesyłki.
Awatar użytkownika
Lusia223
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2020, 17:49

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Lusia223 »

Potwierdzam, faktycznie w dozie najtaniej Bebilon wychodzi, od jakiegoś czasu tylko tam kupuję.
Kajaś

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Kajaś »

Ja przed wyborem mleka modyfikowanego, postanowiłam porównać skład i poszukać informacji na jakie składniki powinnam zwrócić uwagę. Znalazłam świetny artykuł, wyjaśniający jakie mleko dla niemowlaka wybrać. Uważam, że warto poczytać na ten temat, by wybrać mleko dostosowane do potrzeb dziecka.
kasją

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: kasją »

Które mleko modyfikowane będzie najlepsze to nie wiem. Każde ma swoje plusy i minusy. Co najwyżej mogę polecić stronę gdzie masz wybór przeróżnych producentów https://www.bee.pl/11271-mleko-modyfikowane. Dość często są promocje więc warto regularnie sprawdzać
Maryśka

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Maryśka »

Dzięki Wam poszłam z ciekawości zobaczyć jaka cena Bebilonu, które daję małemu jest w naszym osiedlowym DOZie i przyznaję, jestem w szoku. Nie wiem dlaczego do tej pory zamawiałam z neta ;)
Euśka

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Euśka »

Też kupuję od jakiegoś czasu w DOZ nie zamawiam już przez internet- zawsze bałam się, że dostawa nie zdąży dojechać i że zbraknie, po co przepłacać, można kupić coś innego dla dzieciaczka.
duśka

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: duśka »

Dziewczyny, a powiedzcie proszę, czy to jest jakaś promocja na to mleko Bebilon w DOZie, czy stała cena?
Euśka

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Euśka »

z tego co wiem to stała cena, od paru miesięcy kupuję w dozie to mleko i cały czas wypada to korzystnie cenowo, nie zamawiam już w necie
Awatar użytkownika
arkopolo
Posty: 40
Rejestracja: 24 cze 2019, 9:25

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: arkopolo »

A czy któraś z was stosowała może mleko https://www.ofeminin.pl/klub-ekspertek/ ... ie/hqn2fgd ? czytałam właśnie że ma naprawdę dobre opinie i zastanawiam się nad jego wyborem
Donaśka

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Donaśka »

Ja również nie zamawiam już Bebilonu przez internet, doz mam pod nosem a tam całkiem dobra cena więc nie ma co przepłacać i płacić jeszcze za wysyłkę.
łaniaxx

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: łaniaxx »

z przyczyn zdrowotnych musiałam mojego małego przestawić na MM, pomogły mi porady z tego artykułu https://hipp.pl/mleko/mleko-modyfikowan ... dyfikowane przebiegło to nawet w miarę sprawnie, synek dobrze zaakceptował mleko hipp bio
Adaśka

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Adaśka »

Donaśka pisze: Ja również nie zamawiam już Bebilonu przez internet, doz mam pod nosem a tam całkiem dobra cena więc nie ma co przepłacać i płacić jeszcze za wysyłkę.
To prawda, również kupuję Bebilon stacjonarnie w doz, mają tyle aptek, że łatwo znaleźć koło swojego domu.
wiśnia

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: wiśnia »

Adaśka pisze:
Donaśka pisze: Ja również nie zamawiam już Bebilonu przez internet, doz mam pod nosem a tam całkiem dobra cena więc nie ma co przepłacać i płacić jeszcze za wysyłkę.
To prawda, również kupuję Bebilon stacjonarnie w doz, mają tyle aptek, że łatwo znaleźć koło swojego domu.
Bebilon sprawdzi się przy licznych alergiach pokarmowych? Ciężko nam znaleźć odpowiednie mleko.
Artiś

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Artiś »

wiśnia pisze:
Adaśka pisze:
Donaśka pisze: Ja również nie zamawiam już Bebilonu przez internet, doz mam pod nosem a tam całkiem dobra cena więc nie ma co przepłacać i płacić jeszcze za wysyłkę.
To prawda, również kupuję Bebilon stacjonarnie w doz, mają tyle aptek, że łatwo znaleźć koło swojego domu.
Bebilon sprawdzi się przy licznych alergiach pokarmowych? Ciężko nam znaleźć odpowiednie mleko.
Zawsze możesz dopytać pediatry, albo chociaż farmaceutki w DOZIe. Ale Bebilon Prosyneo HA jest polecane w takich sytuacjach.
Izuśka

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Izuśka »

Artiś pisze:
wiśnia pisze:
Adaśka pisze:

To prawda, również kupuję Bebilon stacjonarnie w doz, mają tyle aptek, że łatwo znaleźć koło swojego domu.
Bebilon sprawdzi się przy licznych alergiach pokarmowych? Ciężko nam znaleźć odpowiednie mleko.
Zawsze możesz dopytać pediatry, albo chociaż farmaceutki w DOZIe. Ale Bebilon Prosyneo HA jest polecane w takich sytuacjach.
A mleko Hipp próbowałyście? Mój syn skończył 6 miesięcy i właśnie zaczęliśmy Hipp Combiotyk, zawiera prebiotyk taki jak w mleku matki więc wybrałam właśnie je.
Łucja

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Łucja »

Mój synek też miał problem z ulewaniem przez jakiś czas. Dlatego razem z małżonkiem zdecydowaliśmy się na zmianę mleka na Humana AR właśnie przeciw ulewaniom, które rzeczywiście pomogło. Z tego, co wyczytałam ma ono zagęszczoną formułę, dzięki czemu zmniejsza podatność na cofanie się mleka.
Baśka33

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: Baśka33 »

Gdyby interesował Was też temat dbania o pępek noworodka to sądzę, że na pewno warto przeczytać ciekawy artykuł https://zagojeni.pl/rany-u-dzieci/jak-p ... noworodka/ Ślad po obcięciu pępowiny jest bardzo podatny na zakażenie, dlatego warto traktować go jak gojącą się ranę i wyjątkowo dbać o jego czystość.
ODPOWIEDZ