Jakie operacje plastyczne u kobiet są dla was do zaakceptowania?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Raobserwator
Posty: 137
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:27

Re: Jakie operacje plastyczne u kobiet są dla was do zaakceptowania?

Post autor: Raobserwator »

Nie rozumiem pytania...?
Jesli to Ty nie Ty robisz sobie operację, tylko kobieta i dodajmy, że nie Ty za to płacisz, tylko ona,
to co masz tutaj do akceptowania lub nie?
Z całym szacunkiem, ale dla mnie to jest własny wybór kobiety, co najwyżej jak przegnie za bardzo z pewnymi plastikami to warto jej to powiedzieć, żeby już dalej się nie zapędzała, ale nasze życie nasze wybory.
U nas żona niedawno robiła sobie modelowanie sylwetki w https://lipoline.pl/ i ja nie miałem nic do gadanie,
ba!
nawet bym nie próbował, jej ciało, jej decyzja.
Awatar użytkownika
gajkaa
Posty: 26
Rejestracja: 23 lut 2020, 19:35

Re: Jakie operacje plastyczne u kobiet są dla was do zaakceptowania?

Post autor: gajkaa »

Ogólnie jeśli chodzi o operacje plastyczne nie mam nic przeciwko, ale z umiarem wszystko. Czy tak jak ma ktoś kompleksy, czy jak jakaś operacja ma mieć wpływ na poprawę jego zdrowia. Moja siostra np miała kłopoty z ocazmi, w sumie opadająca powieka. Ale nie tylko źle wyglądała ale i już gorzej widziała. Dlatego zdecydowała się zoperować oczy u dr Osucha. Pojechała do warszawskiej kliniki Dr Osuch Clinic. Tego typu operacje plastyczne popieram
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: Jakie operacje plastyczne u kobiet są dla was do zaakceptowania?

Post autor: Gatito »

Korekty nosa są dosyć popularne i przede wszystkim czasem są one konieczne do wykonania, jeśli dana osoba posiada jakąś małą deformację, która np uniemożliwia swobodne oddychanie. Na stronie https://www.lineacorporis.pl/operacje-p ... styka-nosa można poczytać o takim zabiegu więcej.
Awatar użytkownika
hopee5656
Posty: 130
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:20

Re: Jakie operacje plastyczne u kobiet są dla was do zaakceptowania?

Post autor: hopee5656 »

Przed operacją powinniście się zainteresować znieczuleniami. Jest np. takie, jak blokada kręgosłupa.
Awatar użytkownika
Misa
Posty: 12
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:58

Re: Jakie operacje plastyczne u kobiet są dla was do zaakceptowania?

Post autor: Misa »

Trochę nie rozumiem pytania :P Jeśli kobiety chcą sobie coś poprawiać, proszę bardzo - ich wygląd, ich sprawa :) Czemu dla mnie a być coś do zaakceptowania? :) Moja siostra np. zawsze miała kompleks z powodu małych piersi, bo jest chuda jak patyk. Zrobiła sobie biust w https://estmedica.pl/zabieg/powiekszanie-biustu/ i teraz jest zupełnie inną kobietą - nabrała pewności siebie, tryska radością, może w końcu nosić ładne bluzeczki z dekoltem :) Powiększyła piersi tylko o rozmiar, efekt jest bardzo naturalny, wszystko goiło się bez problemu. Lekarze pomogli jej wybrać najlepszą opcję dla niej, dopasowaną do je sylwetki właśnie. Bardzo profesjonalna klinika, dzięki której siostra wyleczyła swoje kompleksy.
Awatar użytkownika
draco
Posty: 18
Rejestracja: 05 lip 2020, 19:32

Re: Jakie operacje plastyczne u kobiet są dla was do zaakceptowania?

Post autor: draco »

A nie wydaje Wam się, że wszystko jest kwestią indywidualną? Moim zdaniem nie powinniśmy się wtrącać do życia innych, każdy ma swoje :) Ja zdecydowałam się na operację plastyczną i uważam to za świetną decyzję - miałam krzywą przegrodę nosową, dlatego wybrałam się najpierw na konsultację do dr Anny Olender, w później w jej klinice w Żarkach Letnisko https://drolender.pl/kategoria-oferty/c ... lastyczna/ miałam wykonaną operację.
Ażarka

Re: Jakie operacje plastyczne u kobiet są dla was do zaakceptowania?

Post autor: Ażarka »

No tą operację na opadającą powiekę o której tutaj mówicie to samam miałam :) no i wydaje mi się że to dobra opcja jak ktoś ma ten problem. Ja robiłam zabieg w http://www.okulistamierzwinska.pl/ - Szybko sprawnie, naprawdę to nie jest nic strasznego a po prostu komfort zycia sie poprawia
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 235
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Jakie operacje plastyczne u kobiet są dla was do zaakceptowania?

Post autor: elmo »

Jeśli chodzi o operacje plastyczne, to każdy do takich może mieć inne podejście. Moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś potrzebuje coś sobie poprawić to niech to robi. Sama jestem po operacji nosa, to był mój ogromny kompleks. A co jak co, ale nosa nie ukryję. Mój piękny nosek zawdzięczam dr Żukowskiej z Łodzi. Jak coś to bardzo gorąco polecam panią doktor, jest najlepsza.
fargońka

Re: Jakie operacje plastyczne u kobiet są dla was do zaakceptowania?

Post autor: fargońka »

Niech każdy operuje sobie to, co chce. Ja jestem po operacji uszu i cieszę się, że ją wykonałam. Uszy miałam odstające, były brzydkie, nie bardzo mogłam je zakryć, a o związaniu włosów do gry mogę sobie tylko pomarzyć. Operacja była skuteczna, wykonał ja chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju, nie widać żadnych blizn, uszy wyglądają naturalnie, ale są po prostu obecnie przyległe do mojej głowy, polecam.
Kosmka

Re: Jakie operacje plastyczne u kobiet są dla was do zaakceptowania?

Post autor: Kosmka »

Ważne jest, aby lekarz posiadał wymagane kwalifikacje i certyfikaty, które potwierdzają jego umiejętności i wiedzę w dziedzinie chirurgii plastycznej. Wiem, że doktor Żukowska w Łodzi jest znanym i cenionym chirurgiem
ODPOWIEDZ