jakiego kuriera wybrać?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
doboro
Posty: 148
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:57

jakiego kuriera wybrać?

Post autor: doboro »

Jak kurierem przesyłać większe rzeczy typu np. rower? Ktoś kiedyś wysyłał kurierem takie duże paczki? Czy jest w stanie kurier taki większy gabaryt przyjąć czy musiałabym organizować jakiś transport? Nigdy nie wysyłałam takich towarów i nie jestem zorientowana w temacie
Awatar użytkownika
promise
Posty: 127
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: jakiego kuriera wybrać?

Post autor: promise »

dropp pisze: Jak kurierem przesyłać większe rzeczy typu np. rower? Ktoś kiedyś wysyłał kurierem takie duże paczki? Czy jest w stanie kurier taki większy gabaryt przyjąć czy musiałabym organizować jakiś transport? Nigdy nie wysyłałam takich towarów i nie jestem zorientowana w temacie
Osobiście nie, ale wśród znajomych mam osoby, które wysyłają większe przesyłki to mówią że najlepszy jest kurier pallex w tym przypadku. Zatem polecam tobie sprawdzić ten namiar
Awatar użytkownika
alizacy
Posty: 47
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:40

Re: jakiego kuriera wybrać?

Post autor: alizacy »

dropp pisze: Jak kurierem przesyłać większe rzeczy typu np. rower? Ktoś kiedyś wysyłał kurierem takie duże paczki? Czy jest w stanie kurier taki większy gabaryt przyjąć czy musiałabym organizować jakiś transport? Nigdy nie wysyłałam takich towarów i nie jestem zorientowana w temacie
Z tego co wiem to chyba rower można na palecie przesłać, ale to wiesz, zawsze możesz kuriera dopytać. Ode mnie to w ogóle musi wyjść paleta kurierem do Hiszpanii i zastanawiam się którego kuriera wybrać...
Kołcz24

Re: jakiego kuriera wybrać?

Post autor: Kołcz24 »

Jeśli chodzi o wybór kuriera to nie taka łatwa sprawa i należy temu poświęcić chwilę jeśli chcemy aby przesyłka dotarła o czasie. Sprawdź ten artykuł https://www.sendit.pl/blog/dlaczego-kur ... przyjechal i dowiedz się na kogo postawić i jak nadzorować proces dostawy aby obyło się bez niespodzianek.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: jakiego kuriera wybrać?

Post autor: mayczak »

Najlepiej korzystać z usług brokera kurierskiego, dzięki czemu w jednym miejscu możesz porównać kilka ofert dla Twojej przesyłkę. Jeśli chodzi o wygodę, najlepiej chyba zdecydować się na ofertę: https://allekurier.pl/firmy-kurierskie/ ... aty-inpost . Paczkomaty są wygodne dla nadawcy i odbiorcy, więc polecam.
ODPOWIEDZ