KDP Invest opinie

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Rita32
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2019, 11:19

KDP Invest opinie

Post autor: Rita32 »

Ostatnio dużo mówi się o odnawialnych źródłach energii, a ja już mam dość wysokich rachunków za energię. Myślę z mężem nad zainstalowaniem paneli słonecznych. Czytałam, że takie usługi wykonuje firma KDP Invest Malbork - oni https://kdpinvest.com/. Choć istnieją od niedawna, to mają na koncie wiele realizacji. Słyszeliście kiedyś o nich?
Awatar użytkownika
Melike
Posty: 4
Rejestracja: 04 sie 2019, 23:30

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Melike »

Uważam, że fotowoltaika to bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza teraz, gdy rachunki za prąd ciągle idą w górę. Firma KDP Invest zna się na tym, bo mają bardzo dobrych specjalistów i monterów. Poza tym można u nich kupić urządzenia do instalacji, więc są wszechstronni.
Awatar użytkownika
Inga44
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2019, 4:51

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Inga44 »

KDP Invest mają bardzo dobrą ofertę. Na ich plus przemawia jeszcze fakt, że zajmują się montowaniem instalacji. Firmę polecił mi mój sąsiad, który zakładał panele, więc i ja skonsultowałam z nimi pomysł. Warto zainwestować, bo w przyszłości sporo można zaoszczędzić. Sporo ciekawych informacji można znaleźć na ich stronie https://kdpinvest.com/ . Sprawdź.
Awatar użytkownika
Eulalia
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:33

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Eulalia »

A co możecie powiedzieć o pompach ciepła? Czytałam na stronie KDP Invest, że też się tym zajmują i można u nich je kupić. Chcę zaoszczędzić, bo rachunki za energię już zaczynają mnie dobijać, a ceny ciągle idą w górę.
Awatar użytkownika
Riona
Posty: 7
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:40

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Riona »

Na stronie http://kdpinvest.com/ znajdziesz ich produkty. Mają w ofercie pompy ciepła. Wiadomo, że jest to spora inwestycja, ale z biegiem lat zwróci się. Jeśli jesteś zainteresowana tym rozwiązaniem, powinnaś skontaktować się z nimi.
Awatar użytkownika
Milena
Posty: 29
Rejestracja: 29 sty 2021, 6:17

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Milena »

Mimo, że KDP Invest istnieją na rynku od 2016 r., to już mogą pochwalić się licznymi certyfikatami i referencjami. Moja siostra i jej mąż niedawno zdecydowali się na panele słoneczne i chwalili ich monterów. Mają bardzo dużą wiedzę w tym zakresie i całość wykonali sprawni i zgodnie z obowiązującą technologia. Także polecam.
Awatar użytkownika
Leticia
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2019, 15:47

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Leticia »

Nigdy nie korzystałam z usług https://kdpinvest.com/, ale poczytałam trochę o nich. Fotowoltaika jest coraz bardziej popularna, dlatego jeśli ktoś ma na to pieniądze, to powinien się nad tym zastanowić. Na ich stronie widziałam, że można zdobyć dofinansowanie. Sama jestem zainteresowana tematem także za wasze opinie o nich też dziękuję :)
Awatar użytkownika
Oriana
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2019, 22:27

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Oriana »

Zdecydowałam się na montaż paneli słonecznych, bo dbam o środowisko i chciałam zaoszczędzić. Fotowoltaika to ekologiczna metoda, która zwróci się w przyszłości. Ja skorzystałam z usług KDP Invest, bo są z Malborka, tak jak ja. Jestem zadowolona z ich pracy, bo wszystko poszło sprawnie.
Awatar użytkownika
cukrowa
Posty: 46
Rejestracja: 09 sie 2019, 14:49

Re: KDP Invest opinie

Post autor: cukrowa »

Tak naprawdę pompa obiegowa może być udoskonaleniem wprowadzanego przez nas ogrzewania, w tym także wspomnianej tutaj fotowoltaiki. Dzięki równomiernemu przepływowi wody w instalacjach grzewczych sprawiamy, że każdy zakątek pomieszczenia jest dogrzany. I dzięki temu nie występuje deficyt ciepła.
Awatar użytkownika
Margo
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2019, 14:29

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Margo »

Mam pompę ciepła dostarczoną i zainstalowaną przez firmę KDP Invest. Po pierwsze muszę pochwalić samą technologię, bo moim zdaniem to niesamowite, że da się tak ogrzewać dom. Po drugie słowa uznania należą się również instalatorom. Wszystko ok, polecam.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2019, 1:33

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Eliza »

Pompa ciepła wspomagana przez instalację fotowoltaiczną to moim zdaniem najrozsądniejsze rozwiązanie kwestii ogrzewania domu. Tak doradzili mi w https://kdpinvest.com/ i muszę przyznać, że rozwiązanie to sprawdza się znakomicie. Polecam.
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 3
Rejestracja: 01 sty 2020, 0:45

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Karola »

Inwestycja w zieloną energię, taką jak instalacja fotowoltaiczna to dla mnie priorytet. Ale chciałabym to robić ze sprawdzonymi fachowcami, takimi jak KDP Invest, inaczej to nie ma sensu. Polecam - sprawdzona firma z doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Misza
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2020, 10:18

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Misza »

Fotowoltaika fascynowała mnie od dawna. Czemu mam płacić za prąd, skoro "zrobi" go dla mnie natura? Dziś realizuję swój plan z pomocą https://kdpinvest.com/. Uważam, że z takim tematem nie mogłem lepiej trafić. Bardzo doświadczeni i kontaktowi fachowcy.
Awatar użytkownika
polaola
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2019, 7:09

Re: KDP Invest opinie

Post autor: polaola »

No dobrze, a skoro mówimy o ogrzewaniu, to mam pytanie. Mam do kupienia piec na eko groszek i znalazłam tutaj https://kotlarstwo.co/kotly-centralnego-ogrzewania.html wiele takich pieców. Nie wiem tylko, co oznacza to 12,24 W przy ich oznaczeniach. Możecie mi powiedzieć? O podajniku wiem i rodzajach paliwa także. Ale tego jednego nie rozumiem.
Awatar użytkownika
Maryla
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:44

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Maryla »

Firma KDP Invest realizowała projekt związany z moją pompą ciepła. Realizacja bez zarzutów, kontakt z firmą doskonały na każdym etapie inwestycji. Jakość usługi i dostarczonego rozwiązania określam jako doskonałe, polecam.
Awatar użytkownika
Alka
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2020, 4:26

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Alka »

Żyjemy w czasach, kiedy alternatywne i ekologiczne źródła energii stają się po prostu niezbędne. Mi w realizacji mojej ekologicznej wizji pomogła firma https://kdpinvest.com/ i zrobiła to naprawdę doskonale. Polecam zarówno wykonawców jak i oferowane przez nich rozwiązania. Super to wyszło.
Awatar użytkownika
Julita
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:08

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Julita »

Obecnie bardzo dużo mówi się o ekologii i odnawialnych źródłach energii. Zawsze dbałam o środowisko, więc z mężem zdecydowałam się na inwestycję w fotowoltaikę. Pomogła nam w tym firma KDP Invest z Malborka. Wiem, że niedługo ta droga inwestycja nam się zwróci i będziemy mogli oszczędzać.
Awatar użytkownika
Bomilla
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2020, 6:45

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Bomilla »

Miałam już dość dużych rachunków za prąd, więc postanowiliśmy zainwestować w energię słoneczną. Nie jest to tanie rozwiązanie, ale zdecydowanie się opłaca. W przyszłości będziemy mieli darmową energię, co na pewno jest opłacalnym rozwiązaniem. W tej kwestii polecam firmę http://kdpinvest.com/. Mają doświadczenie w tej kwestii.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 112
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:55

Re: KDP Invest opinie

Post autor: suzzi »

No dobrze, a jeśli kogoś interesuje pompa zatapialna , to co musi o niej wiedzieć? Na razie wiem jedynie, do czego można ją wykorzystać i nic poza tym, a zależy mi na tym, żeby zdecydowana większość uważała mnie za specjalistę w temacie. Dlatego nie mogę wybrać byle czego. Poradzicie mi? Bardzo proszę.
Awatar użytkownika
miłosz_73
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2019, 11:35

Re: KDP Invest opinie

Post autor: miłosz_73 »

KDP Invest to specjaliści w swojej dziedzinie. Doradzą, obliczą, zainstalują całą instalację fotowoltaiczną.
Awatar użytkownika
aniela
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2020, 11:42

Re: KDP Invest opinie

Post autor: aniela »

Polecam KDP Invest za podejście do klienta. Potrafią wyjaśnić skomplikowane obliczenia w bardzo prosty sposób.
Awatar użytkownika
Kazimiera_83
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:35

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Kazimiera_83 »

Szybko, bezproblemowo przeprowadzili audyt energetyczny mojego domu, zaproponowali ciekawe rozwiązania, które wdrożyli i już mam swoją własną instalację fotowoltaiczną, polecam.
Awatar użytkownika
Kanimir1983
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:42

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Kanimir1983 »

https://kdpinvest.com/ - to dobra firma, która przeprowadzi Cię krok po kroku w zmianie sposobu pozyskiwania energii elektrycznej dla domu!

majowe tapety
Awatar użytkownika
lucjan1964
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:43

Re: KDP Invest opinie

Post autor: lucjan1964 »

Bardzo miła obsługa, pomocna, starają się wszystko dobrze wyjaśnić. Super!
Awatar użytkownika
Dal_68
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2019, 19:34

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Dal_68 »

Posiadają dużo różnych możliwości, współpracują ze sprawdzonymi producentami ogniw fotowoltaicznych i innych elementów instalacji. KDP INVEST to dobry wybór.
Awatar użytkownika
Florentyna
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2019, 9:58

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Florentyna »

Polecam KDP Invest. Mają wiedzę i dostęp do niezbędnych urządzeń instalacji fotowoltaicznej. Dobre ceny, korzystna współpraca.
Awatar użytkownika
Marceli-62
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2020, 0:28

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Marceli-62 »

Warto skorzystać z oferty KDP Invest, aby obniżyć rachunki za prąd i zrobić coś dobrego dla środowiska. Firma rzetelna.
Awatar użytkownika
aida-79
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2020, 9:23

Re: KDP Invest opinie

Post autor: aida-79 »

Dla mnie fotowoltaika to był oczywisty wybór przy budowie własnego domu. To już nie czas na tradycyjne rozwiązania, odnawialne źródła energii to przyszłość. kdpinvest.com robią to dobrze, polecam.
Awatar użytkownika
Godfryg_97
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, 18:18

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Godfryg_97 »

Instalacja fotowoltaiczna od kdpinvest.com to inwestycja, która się zwraca. Energię produkuje nam słońce (ZA DARMO!), a Matka Natura może wziąć oddech ;) Dla mnie energia słoneczna i ekologia w domu to must have w tych czasach.
Awatar użytkownika
Chwalislawa
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2019, 3:17

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Chwalislawa »

Dbam o środowisko, staram się żyć ekologicznie, więc nie wyobrażałam sobie innego rozwiązania w mojej firmie. kdpinvest.com miało najlepszą ofertę dla mnie i jestem bardzo zadowolona z tej współpracy.
Awatar użytkownika
Albrecht94
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2019, 19:25

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Albrecht94 »

Zdaje się, że hasłem kdpinvest.com jest "darmowa energia ze słońca". Mnie tym przekonali ;) Instalację fotowoltaiczną mam od roku i nie żałuję. Tak jak napisał ktoś parę komentarzy wcześniej, odnawialne źródła energii to jest przyszłość energetyki. Nie pociągniemy już za długo na energetyce węglowej, trzeba się przestawiać.
Awatar użytkownika
Emanuela
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2020, 22:21

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Emanuela »

Instalacja fotowoltaiczna to zdecydowanie konkretna inwestycja, ale po pewnym czasie się zwraca i mamy energię za free. Jeśli nie przekonują was argumenty o ekologii, niech przekonają was niziutkie rachunki za prąd ;)
Awatar użytkownika
Antoni-98
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2019, 0:48

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Antoni-98 »

Fachowcy z kdpinvest.com naprawdę znają się na rzeczy. Super, że takie eko rozwiązania stają się coraz bardziej powszechnie stosowane.
Awatar użytkownika
Celestia99
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2019, 5:14

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Celestia99 »

Doświadczeni i solidni fachowcy. Ekologia jest dla mnie dość ważna, ale patrzę na fotowoltaikę głównie z perspektywy długoterminowej oszczędności. Dla mnie to najlepsza opcja.
Awatar użytkownika
Alfred_97
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2019, 2:36

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Alfred_97 »

Zaproponowali mi najlepsze rozwiązanie dla mojej firmy, krok po kroku wyjaśnili mi, o co chodzi w tym temacie i dlaczego warto. Mnie ta polityka przekonuje, polecam kdpinvest.com.
Awatar użytkownika
Robert7979
Posty: 7
Rejestracja: 25 cze 2020, 10:50

Re: KDP Invest opinie

Post autor: Robert7979 »

Jeżeli fotowoltaika to koniecznie pompa ciepła :D
ODPOWIEDZ