Leczenie alkoholizmu

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 108
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:19

Leczenie alkoholizmu

Post autor: magdap »

Dzień dobry, w jakim centrum medycznym prowadzone jest leczenie alkoholizmu Kraków? Szukam skutecznej terapii.
Awatar użytkownika
nabila
Posty: 136
Rejestracja: 05 mar 2020, 11:49

Re: Leczenie alkoholizmu

Post autor: nabila »

Ile kosztuje takie leczenie?
Awatar użytkownika
kamil123
Posty: 2
Rejestracja: 03 lip 2020, 8:20

Re: Leczenie alkoholizmu

Post autor: kamil123 »

Najlepszym rozwiązaniem jest zacząć od odtrucia alkoholowego i takiego przeprowadzonego przez profesjonalistów. To jest najlepszy start na drodze do wyzdrowienia. Polecam Detoks Fenix. Mają mega doświadczenie i warto im zaufac
Boguś

Re: Leczenie alkoholizmu

Post autor: Boguś »

A słyszałaś o takim zabiegu jak odtrucie alkoholowe? Jeśli zamierzasz zapisać się na terapię, to polecam Ci zapoznać się z tym tematem. Wielu lekarzy zaleca detoks, aby oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn. Na pewno wiele przydatnych informacji znajdziesz na https://odtruwaniekrakow.pl/odtruwanie- ... -oswiecim/. Odtruwanie alkoholowe polega na podaniu dwóch kroplówek – jednej z glukozą, a drugiej z solą fizjologicznej. Odtruwanie alkoholowe przeprowadzane jest przez specjalistów – pielęgniarzy bądź ratowników medycznych.
tomasz45

Re: Leczenie alkoholizmu

Post autor: tomasz45 »

W Krakowie zapisałem się na terapię uzależnienia w centrum medycznym galmedic. Terapia jest grupowa, ale z tego co wiem istnieje również możliwość terapii indywidualnej, jeśli ktoś chciałby zachować dyskrecję. Ja zdecydowałem się na grupową, myślę, że w grupie jest raźniej. Byłem na razie na jednym spotkaniu i nie żałuję swojej decyzji. Jestem pod opieką specjalistów oraz osób, którzy mają ten sam problem co ja, więc jestem zdania, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jak ukończę terapię to napiszę coś więcej.
ODPOWIEDZ