Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
łeba123

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: łeba123 »

Obecnie medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna osiągnęły bardzo wysoki poziom. Dzięki niej wiele osób pozbywa się niedoskonałości w swoim ciele a co za tym idzie przyczyn kompleksów. Przeczytaj szczegóły na temat operacji plastycznej nosa kraków. Decydując się na te i podobne zabiegi warto zlecić je specjaliście jakim jest Dr Marek Ciesiński.
gabryśka

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: gabryśka »

Jeżeli chodzi o medycynę estetyczną to najlepsza okazała się dla mnie klinika na drawskiej http://rosamedclinic.pl/ . Tutaj zabiegi wykonywane są na najwyższym poziomie przez osoby z wielkim doświadczeniem, więc jak najbardziej warto odwiedzić tą klinikę. Na pewno będziecie zadowolone z wyboru, ponieważ dla mnie wybór okazał się po prostu strzałem w dziesiątkę, więc teraz już regularnie odwiedzam to miejsce jeżeli chodzi o różnorodne zabiegi. Ceny również nie należą do wysokich
Baśka23

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: Baśka23 »

Moim zdaniem medycyna estetyczna jest bardziej dla ludzi. Natomiast chirurgia plastyczna to ingerencja lekarza w nasze ciało. Wycinanie naszego ciała dokładania ciał obcych do naszego ciała. Dlatego moim zdaniem nie warto. Gdy skóra robi się wiotka, to wtedy myślimy co zrobić by był cały czas jędrna, ładna. Może pomyśl o zabiegu https://jetsetspabeauty.pl/cryo-t-shock/ ? Efektem zabiegu jest zmniejszenie warstwy komórek tłuszczowych a w konsekwencji zmniejszenie obwodu ciała.
ODPOWIEDZ