Motoryzacja Witam

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
UguśBoguś

Motoryzacja Witam

Post autor: UguśBoguś »

Siema panowie, kupiłem ostatnio compacta w 2.8 benz e36 po swapie na jednostke z e39.
Latam ostatnio na nowych markowych oponach michelin ale słabo kleja dlatego sprawdzam zawsze pogode na najlepszy radar burzowy i zawsze sucho i przyjemnie się leci bokiem ;) z fartem dla was mordy

black ops 3d
Awatar użytkownika
katkas
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:44

Re: Motoryzacja Witam

Post autor: katkas »

Ja nie znam się na motoryzacji, więc samochód wolę oddać do mojego sprawdzonego mechanika. Ostatnio było z nim dużo pracy i 2tyg byłam bez samochodu... tzn swojego samochodu, bo zdecydowałam się na ofertę wypożyczalnia samochodów Poznań więc bez najmniejszego problemu mogłam dojeżdzać do pracy i załatwiać sprawy na mieście.
Daruś

Re: Motoryzacja Witam

Post autor: Daruś »

Faktycznie sama motoryzacja jest bardzo ciekawa i ja jestem zdania, że jak najbardziej również warto jest wiedzieć co nieco na temat kupowania części zamiennych. Jakiś czas temu odkryłem bardzo fajny sklep motoryzacyjny https://garbus.pl/ gdzie bez najmniejszego problemu ja za każdym razem znajduję części zamienne do starych modeli VW.
Lanoseł

Re: Motoryzacja Witam

Post autor: Lanoseł »

o super to się cieszę, ja polecam wszystkie itemy do stylizacji z aliexpress, fajne w miarę przystępne ceny i super bardzo fajna jakość! pozdrawiam karolina ;)
a no i jakbyście kochane zapomniały to też alternatywą jest w Wish
https://prezenty.edu.pl/
Nishaknąpp

Re: Motoryzacja Witam

Post autor: Nishaknąpp »

The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. thanks for sharing
Communication is one of the core functions of dynamic work culture. That you did not fail to give us. Thanks for the opportunity Thanks for the opportunity The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. thanks for sharing 안전메이저사이트
ładna

Re: Motoryzacja Witam

Post autor: ładna »

Tak w temacie motoryzacji będąc to mnie przytrafił się problem z oponą. Wystarczyła dosłownie chwila mojej nieuwagi i uszkodziłam na drodze oponę. Jak się szybko okazało było ono na tyle poważne, że dalej nawet nie było co próbować jechać. Stanęłam więc na poboczu i zaczęłam przeglądać strony w sieci w poszukiwaniu jakiegoś wulkanizatora jaj najbliżej miejsca zdarzenia. Tutaj https://wulkanizator.com.pl/mobilna-wul ... -zakopane/ udało mi się znaleźć firmę świadczącą usługi mobilne w tym zakresie z czego oczywiście skorzystałam.
dżeś456

Re: Motoryzacja Witam

Post autor: dżeś456 »

ładna pisze: Tak w temacie motoryzacji będąc to mnie przytrafił się problem z oponą. Wystarczyła dosłownie chwila mojej nieuwagi i uszkodziłam na drodze oponę. Jak się szybko okazało było ono na tyle poważne, że dalej nawet nie było co próbować jechać. Stanęłam więc na poboczu i zaczęłam przeglądać strony w sieci w poszukiwaniu jakiegoś wulkanizatora jaj najbliżej miejsca zdarzenia. Tutaj ... udało mi się znaleźć firmę świadczącą usługi mobilne w tym zakresie z czego oczywiście skorzystałam.
Na pewno kontakt się przyda
zuzkaa

Re: Motoryzacja Witam

Post autor: zuzkaa »

Rozważam wybór taki jak Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO , ponieważ wiele osób chwaliło tę ofertę, a dodatkowo są one znakomicie wykonane i można je kupić w świetnej cenie
Zbuku

Re: Motoryzacja Witam

Post autor: Zbuku »

Oprócz szerokiego zastosowania w kulturze zachodniej, Volkswagen Bus T2 miał również znaczący wpływ na rozwój transportu w wielu krajach rozwijających się. Dzięki swojej prostocie konstrukcji i łatwości w naprawach, T2 stał się popularnym wyborem dla małych przedsiębiorstw i przewoźników na całym świecie. Ta globalna popularność podkreśla wszechstronność i trwałość projektu T2. Szczegóły dotyczące międzynarodowej roli T2 można znaleźć pod adresem https://rajdkolobrzeski.pl/stary-volksw ... -historia/ i fajnie jest o tym pamiętać.
ODPOWIEDZ