najtańszy kurier

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
promise
Posty: 126
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

najtańszy kurier

Post autor: promise »

Może jesteście bardziej w temacie zorientowani i podpowiedzielibyście jaki kurier jest najtańszy?
Awatar użytkownika
doboro
Posty: 147
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:57

Re: najtańszy kurier

Post autor: doboro »

Ciężko tak jedną firmę kurierską wskazać, bo wiele zależy od rodzaju przesyłki i jej wymiarów. Ceny wiadomo się wahają. Dlatego myślę, że najlepiej będzie jak wejdziesz na stronę https://www.ebox24.pl/ , gdzie dostępny jest tani kurier, możesz za pomocą opcji wyceny sprawdzić jak kształtują się koszta i wybrać po prostu najtańszą usługę
Awatar użytkownika
Ollis
Posty: 316
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:15

Re: najtańszy kurier

Post autor: Ollis »

Nie zawsze warto patrzeć tylko na najniższą cenę, ponieważ wtedy jakość realizacji usług może znacząco spaść bądź dojdą jakieś dodatkowe opłaty. Ja na ten moment stawiam na DHL i ogólnie współpracę z https://allekurier.pl/cennik/dhl ponieważ prowadząc sprzedaż internetową warto mieć pewność, że dopilnują terminów oraz że klienci będą zadowoleni i paczka nie zostanie uszkodzona ;)
Awatar użytkownika
barylek
Posty: 173
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:33

Re: najtańszy kurier

Post autor: barylek »

Zgadzam się z poprzednikiem bo nie trudno jest znaleźć w internecie link do najtańszego kuriera tylko właśnie pytanie czy najtańszy to najlepszy? W myśl powiedzenia że za jakość się płaci często płacę za niektóre usługi więcej i to głównie dlatego, że oczekuję najwyższej jakości tych usług i to chyba dobrze.
ODPOWIEDZ