Perfumeria Madeleine - zamienniki perfum Chanel

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
madeleine
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2020, 19:41

Perfumeria Madeleine - zamienniki perfum Chanel

Post autor: madeleine »

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty perfumerii internetowej Madeleine
Posiadamy ponad 250 odpowiedników perfum oryginalnych, które mają świetną jakość i niezwykłą trwałość. W tym właśnie odpowiedniki Chanel :)
Wypróbuj odpowiednik 101 słynnej Chanel numer 5. ;)
Przekonaj się sam/a i sprawdź na www.e-madeleine.pl

Do wyboru 4 pojemności w bardzo przystępnych cenach:
10 ml - 8,99 zł
35 ml - 16,99 zł
53 ml - 24,99 zł
105 ml - 38,99 zł

Paczki wysyłamy również za pobraniem oraz za granicę.
Dla przesyłek powyżej 249 zł - DARMOWA DOSTAWA! :!:
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Perfumeria Madeleine - zamienniki perfum Chanel

Post autor: Dziewczyna »

A czy używałyście kiedyś perfum francuskich? Ja trafiłam ostatnio na spory ich wybór na stronie internetowej https://francuskieperfumy.pl/. Można je tam zamawiać we flakonikach o różnych pojemnościach, mniejszych i większych ;) Ceny mają naprawdę niewygórowane, więc wydaje mi się, że warto :)
leośka

Re: Perfumeria Madeleine - zamienniki perfum Chanel

Post autor: leośka »

Z tego co się orientuję francuskie perfumy są dość drogie, wszak warte swojej ceny. Niemniej jednak włoscy kreatorzy mody też stworzyli wiele fenomenalnych kompozycji zapachowych. Mi np. wyjątkowo przypadł do gustu aromat perfum Dolce & Gabbana Light Blue . Są one jednym z najpopularniejszych produktów znanej na całym świecie marki. Fuzja orzeźwiających nut owocowo-kwiatowych czyni je idealnymi na lato i zarazem odpowiednimi na każdą okazję. Jeśli nie miałyście okazji powąchać testera, polecam przeczytać opis, na stronce https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/d ... light-blue natknęłam się ostatnio na taki kompletny, trafiony w punkt.
ODPOWIEDZ