Perfumy z atomizerem

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
uliś

Perfumy z atomizerem

Post autor: uliś »

Czy kojarzycie perfumy, które umożliwiają dokupowanie do nich mini atomizera? Można bez problemu napełnić perfumy i zabrać taki mały nabój ze sobą bo niestty nie wszystkie zapachy mają wyciągane te koreczki do psikania ale chyba powinny być też takie w sprzedaży z dedykowanym atomizerem, że można przelewać do mniejszego flakonu. Chyba, że coś mi sie przyśniło bo teraz nigdzie nie mogę tego namierzyć :/ Chodzi mi głównie o perfumy markowe damskie, które mogę zabrać na wyjazd bez potrzeby brania tych większych flakonów bo juz tak jeden perfum pobiłam, więc poszukuje jakiegoś rozwiazania bardziej podręcznego i lekkiego.
księciunio2

Re: Perfumy z atomizerem

Post autor: księciunio2 »

Warto mieć przy sobie perfumy podczas podróży czy całonocnej imprezy ale czy niezbędny jest atomizer? Myślę, że nie. Mi udało się w ofercie https://perfumy.pl/firm-pol-1537529479- ... rfeld.html bez żadnego problemu znaleźć moją ulubioną kompozycję zapachową- Karl Lagerfeld Bois de Vetiver w miniaturowym flakoniku 50 ml, przy czym często pojawiają się tutaj jeszcze bardziej kompaktowe buteleczki, wielkości typowego testera.
ODPOWIEDZ