Polecicie jakiś probiotyk dla dorosłych?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
śliwka

Polecicie jakiś probiotyk dla dorosłych?

Post autor: śliwka »

czy warto się sugerować np ceną?
żywa

Re: Polecicie jakiś probiotyk dla dorosłych?

Post autor: żywa »

Nie, ceny bywają różne a najważniejszy jest raczej skład, musisz po prostu sprawdzić czy ten probiotyk dla dorosłych zawiera żywe kultury bakterii bo to jest bardzo ważne, warto kupować też takie które mają w składzie prebiotyki
śla

Re: Polecicie jakiś probiotyk dla dorosłych?

Post autor: śla »

żywa pisze: Nie, ceny bywają różne a najważniejszy jest raczej skład, musisz po prostu sprawdzić czy ten probiotyk dla dorosłych zawiera żywe kultury bakterii bo to jest bardzo ważne, warto kupować też takie które mają w składzie prebiotyki
to prawda! ja też takie kupuję
Awatar użytkownika
franka
Posty: 44
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: Polecicie jakiś probiotyk dla dorosłych?

Post autor: franka »

Ja tak samo, bo nie zawsze odpowiednia dieta wystarczy, u mnie przy antybiotyku obowiązkowo proctolact ale stosuję go też od momentu kiedy dostałam skierowanie na zabieg na hemoroidy bo ten probiotyk działa także profilaktycznie przed zabiegami medycznymi i po zabiegach w obrębie odbytnicy i odbytu
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Polecicie jakiś probiotyk dla dorosłych?

Post autor: dylewska »

żywa pisze: Nie, ceny bywają różne a najważniejszy jest raczej skład, musisz po prostu sprawdzić czyzawiera żywe kultury bakterii bo to jest bardzo ważne, warto kupować też takie które mają w składzie prebiotyki
Mogę polecić multilac control bo taki najczęściej się u nas w domu stosuje, lekarz nam taki właśnie zaleca przeważnie więc musi być dobry :)
pałka

Re: Polecicie jakiś probiotyk dla dorosłych?

Post autor: pałka »

Bardzo fajnym i skutecznym probiotykiem jest ten - https://mynarum.com/narum-mumio-200mg ma dużo lepszy skład niż probiotyki najpopularniejsze, dostępne w aptekach. Polecam sobie brać np przy antybiotykoterapii, lub tak po prostu przy jakiś problemach z florą bakteryjną.
Awatar użytkownika
Dargosława_96
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2021, 2:31

Re: Polecicie jakiś probiotyk dla dorosłych?

Post autor: Dargosława_96 »

Ja od jakiegoś czasu stosuję synbiotyk w kapsułkach Multilac. Nie ma potrzeby przechowywania go w lodówce, co dla mnie jest wielki, plusem, łykam raz dziennie, przed snem.
ODPOWIEDZ